aile destek devam ediyor anlamı nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert

Üye
Üye
E devlette guncellemeler 1 gunu buluyo diyo duydumdu abi simdi mesela dun kabul olmus bizimki ama bugun yansiyo e devlete diye
tam kardeşim tşkler etim zaten bugün sydv topşantı vardı heyette

mert

Üye
Üye
düşük olmasında en azından 600 tl olsun herkesin bir yaramıza merhem olur

Özge52

Üye
Üye
Allahım'ya sinir oldum şu devam ediyor yazısını gördükçe yarın yatacağına dair hiçbir belirti yok
Sadece söylenti gibi geliyor bana artık inşallahta yatar

mert

Üye
Üye
Allahım'ya sinir oldum şu devam ediyor yazısını gördükçe yarın yatacağına dair hiçbir belirti yok
Sadece söylenti gibi geliyor bana artık inşallahta yatar
Özge hanım bende umutsuzum yatacaginda benim de devam ediyor yazıyor e devletten

Mertyigit

Üye
Üye
Stres yapmayin yarin alicaz parayi yuklemek 2 dakkalik iş

Mertyigit

Üye
Üye
Son ödeme seneye mayısta
2 aylık ödenme ihtimali varmıdır acaba yarın

fatih soy

Üye
Üye
bende de aynı ödeme miktarı gözükmüyor şimdiye kadar gözükmesi lazımdı yoğunluktan galiba

Mertyigit

Üye
Üye
Nihayet dusmus aile destek ptt kuruma
500 tl yatmis anneme

Mertyigit

Üye
Üye
Buraya mesaji yazdigimda gordum e devlette ptt kurumda 500 tl yaziodu odeme tarihi 29 u diye simdi baktim gozukmuyo e devlette dalgami gecio bu e devlet

mert

Üye
Üye
hayırlı olsun
benim ki halen devam ediyor yazıyor e devletten ne miktar yazıyor nede ptt kurum ödemelerinde gözüküyor

anatomie

Üye
Üye
hayırlı olsun
benim ki halen devam ediyor yazıyor e devletten ne miktar yazıyor nede ptt kurum ödemelerinde gözüküyor
Simdi sordum ptt ye ptt kurumda gozukunce cekebilirsiniz dedi
arkadaslar bende az önce geldim pttden benim 450 tl çıkmış ve sistemde gözüküyormuş lakin henüz daha ptt nin ödeme sistemlerine düşmemiş para yani gün içerisinde öğlenden sonra gibi düşermiş ptt ödeme sistemlerine ve öğlenden sonrada şayet kartınız var ise çekebilirsiniz 450 tl paranızı dediler lakin benim ptt kartım yoktur o yüzden bana pazartesi günü gelin dediler sabah erkenden çünki ödemeler ptt kartına yapılcakmış ve ptt lerdeki yoğunluğu engellemek içinde ptt den elden ödemeyi şimdilik askıya almışlar arkadaşlar yani sadece ptt kartıyla atm den çekilebilecekmiş yoğunluk vede ptt lerdeki yığılma kalabalıkları önlemek adına böyle bir önlem almayı tercih etmişler bana bildirilen bu şekilde arkadaşlar yani valla böyle dediler bana efendim.

yani sözün özü gereği aile bakanlığı ödemeleri pttlere göndermeye bugün itibariyle başlamış arkadaşlar ve bulunduğunuz ildeki pttlerin ödeme havuz sistemine paralar düştüğü anda bugün gün içerisinde ptt kartı olanlar paralarını çekebileceklermiş arkadaşlar yani bence muhtemelen haftaya kadar hemen hemen durumu sonuçlanan herkes parasını çekebilecektir zannımca.

bilgilerinize arz ederim.

en derin saygılarımla

yinede sizden ricam arkadaşlar lütfen takipte kalalım ve birbirimizi bilgilendirmeye devam edelim

hayırlı günler dileklerimle

mert

Üye
Üye
arkadaslar bende az önce geldim pttden benim 450 tl çıkmış ve sistemde gözüküyormuş lakin henüz daha ptt nin ödeme sistemlerine düşmemiş para yani gün içerisinde öğlenden sonra gibi düşermiş ptt ödeme sistemlerine ve öğlenden sonrada şayet kartınız var ise çekebilirsiniz 450 tl paranızı dediler lakin benim ptt kartım yoktur o yüzden bana pazartesi günü gelin dediler sabah erkenden çünki ödemeler ptt kartına yapılcakmış ve ptt lerdeki yoğunluğu engellemek içinde ptt den elden ödemeyi şimdilik askıya almışlar arkadaşlar yani sadece ptt kartıyla atm den çekilebilecekmiş yoğunluk vede ptt lerdeki yığılma kalabalıkları önlemek adına böyle bir önlem almayı tercih etmişler bana bildirilen bu şekilde arkadaşlar yani valla böyle dediler bana efendim.

yani sözün özü gereği aile bakanlığı ödemeleri pttlere göndermeye bugün itibariyle başlamış arkadaşlar ve bulunduğunuz ildeki pttlerin ödeme havuz sistemine paralar düştüğü anda bugün gün içerisinde ptt kartı olanlar paralarını çekebileceklermiş arkadaşlar yani bence muhtemelen haftaya kadar hemen hemen durumu sonuçlanan herkes parasını çekebilecektir zannımca.

bilgilerinize arz ederim.

en derin saygılarımla

yinede sizden ricam arkadaşlar lütfen takipte kalalım ve birbirimizi bilgilendirmeye devam edelim

hayırlı günler dileklerimle
tşkler ederim verdiginiz aydınlatıcı bilgi için

fhmcinar

Üye
Üye
Bende başvurdum ve kabul edildi. Ama neden bana 6 aylık çıktı anlamadım.
63DCCD0B-BD1B-4ECF-9914-B3B22DE7AE4C.png

ferhan

Üye
Üye
Bende başvurdum ve kabul edildi. Ama neden bana 6 aylık çıkt
Bende başvurdum ve kabul edildi. Ama neden bana 6 aylık çıktı anlamadım. Ekli dosyayı görüntüle 9644
6 aylık değil o yazılan tarihler paranı almaya başlayacağın tarih 29/01/2023 e kadar bu parayı çekmesen geri gidiyor. Sizde herkes gibi 1 yıllık alacaksınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye