Aile destek ödemesi Ağustos ayında verilecekmi

Bu parayı alan herkeste güncel mi arkadaşlar bende ptt kurum odemelerinde odenecek kayit bulunamadi yaziyor

Güncel fakat eksik görünüyor 1300 alıyordum üstümde babamın 5 dönüm tarlası vardı onu devrettim Evde bakım, Engelli aylığı ve bir çocuğun bursu toplam 8148 TL gelir şimdi Aile destek 1.200 görünüyor 😊

Güncel fakat eksik görünüyor 1300 alıyordum üstümde babamın 5 dönüm tarlası vardı onu devrettim Evde bakım, Engelli aylığı ve bir çocuğun bursu toplam 8148 TL gelir şimdi Aile destek 1.200 görünüyor 😊
Ben ptt kurum ödemelerine giremiyorum geçen ay gss'den kaynaklı alamayanlar bu ay çift maaş alıcak deniliyordu bilen varmı

Bu parayı alan herkeste güncel mi arkadaşlar bende ptt kurum odemelerinde odenecek kayit bulunamadi yaziyor
senin de gelir her an HERKEZİN düşmeye biliyo
Ben ptt kurum ödemelerine giremiyorum geçen ay gss'den kaynaklı alamayanlar bu ay çift maaş alıcak deniliyordu bilen varmı
bana yatmış cift olarak onu acikladim yazdım zaten yorumlar da
özge52 bana yatmış geçen ay senle konusmustuk
Evet ama neden eksik açıklama varmı
eksik birşey yhok bende geçen ay vermediler bu ay ikisini verdiler.

Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıTürkiye Aile Destek Yardımı15/08/202315/02/20241500
1600 tl alıyordum 100 tl kesmişler gelin burdan yakın

Arkadaşlar bez raporumuz e nabıza düşmüş ama PDF olmadan indiremiyorum ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba

Geri