Aile destek ödemesi

mert

Üye
Üye
Ptt kurum ödemelerinde aile destek ödemesi görünüyor ödeme başlangıç tarihi 09.05.2023 olarak görünüyor
özge hanım siz çektinizmi aile destegi size yattıysa herkese yatmıştır

gececi01

Üye
Üye
Arkadaşlar bu paraların süresi uzatılmış gibi biseyler duydum ne kadar doğru bilgisi olan var mi
Aile bakanı derya yanık soyledi bende dinledim anladığım kadarı ile tekrardan inceleme yapılıp bu desteği alan kişilerin gelirleri uygunsa devam edecekmiş veya vatandaşlık maaşı adı altinda tekrar bağlanacakmis ve kapsama alanı genisletilecek

Timsah

Üye
Üye
Herkes parasını cektimi yazarsaniz sevinirim atm biraz uzak ona gore gidecem

Timsah

Üye
Üye
Teşekkür ederim tc sonuna göre degil herhalde bu ay insallah yatmistir

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, aile destek ödemeleri artık direkt maaş hesabınıza yatmıyor, kimlik nosuna yatıyormuş. Para hesabınızda olsa bile ptt karttan çekmek istediğinizde hesabınızda görünmüyor, gişeden kimlik kartınızla alabiliyorsunuz.

E Devlet ten ptt kurum ödemeleri kısmında aile destek ödemesinin ödeme başlangıç tarihi neyse o tarihten itibaren kimlik kartınızla ptt gişelerinden alabilirsiniz.

Özge52

Üye
Üye
Tc numarasın
Arkadaşlar, aile destek ödemeleri artık direkt maaş hesabınıza yatmıyor, kimlik nosuna yatıyormuş. Para hesabınızda olsa bile ptt karttan çekmek istediğinizde hesabınızda görünmüyor, gişeden kimlik kartınızla alabiliyorsunuz.

E Devlet ten ptt kurum ödemeleri kısmında aile destek ödemesinin ödeme başlangıç tarihi neyse o tarihten itibaren kimlik kartınızla ptt gişelerinden alabilirsiniz.
Benim direk kartıma aktarıldı ön ödemeli kartıma aktarıldı hemde aynı gün

Timsah

Üye
Üye
Bizim kartta henuz yatmadı bu ptt iyice bozdu ne yaptığı belli değil

haykolik

Üye
Üye
Bende edevlette ziraat bankası kartima aktardim dün gece sabah ziraat bankası hesabima gecmis

gezegen

Üye
Üye
Dünden beri e-devlet Ptt kurum ödemelerine giremiyorum para yatmış mı onu da göremiyorum internet bankacılığında da para görünmüyor bu e-devlet de bir tek bende mi sorun var?

Hsnslmz

Üye
Üye
geçen ayda aynısı oldu ptt kurum ödemelerinde para görünüyor. ptt ye gittik içeriden kimlikle çekebilirsiniz dedi. yatalak hastayı ptt ye götüremeyeceğimize göre karta ne zaman geçer dedik en geç 2 güne geçer denildi ve 2 gün sonra karttan çekebildik. yani bu cuma günü geceye kadar herkesin kartına geçmiş olur. bence

mert

Üye
Üye
tc son rakamına göre ödema yapılıyor aynı geçen ay gibi oldu bu ayda aynısı

Tekerlekli Sandalye