AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMLERİ TEMMUZ 20. SİNDEN İTİBAREN YATMAYA BAŞLAYACAK

edo24

Üye
Üye
asgari ücret 5500 TL evde bakım maaşı 2354 TL benim red asgari ücretli kabul vaybee ayakta alkışlıyorum neye göre kime göre kafasına göre takılıyorlar o zaman

Mertyigit

Üye
Üye
Bi bilgi verim işe yarar belki annem babam yasli bende engelli aliyom demin annemle babamin e devletine girdim ikisindede su uyari var 3 kisiyiz yani evde diyeceğim ikisindede benim adim suleyman yazı sole ailenizde suleyman isimli kisinin basvurusu olduğu icin sosyal yardim basvurunuz alinamamaktadir diyo bagli bulundugunuz vakifla iletisime gecin diyo annemin adina basvuruyum diyom basvurulmuyo kendi basvurumu iptal ediyim dedim onuda yapamadim pazartesi annemle vakifa gitcem daha dorusu annemin iban ini bilmedigim icin kendi adima basvurmustum benim durumumda olupta basvuran varsa ailenizde mesela sizde evin cocugu gorunuyosaniz dicektim 26 sinda basvurmustum
Ana yada babanin basvurmasi gerekiyo anladigim kadariyla bizim durumumuzda olanlarin

Mertyigit

Üye
Üye
Nasil yani mert bey adamina gore
Sen akp lisin al sana parami diyolar
Birakin bu halk tv tele 1 de duydugunuz yalanlari
Musluman turk olmayanlara yalan soylemek cok kolay
Valla ben bursada yasiyorum meyva bahcelerinde calisanlarin yuzde 70 i suriyeli afgan konusuyorum bahce sahipleriyle tuccarlarla caliscak adam bulamiyoruz diyolar afganlarla suriyelilerden baska suriylelilere afganlara para yardimi hic yapilmiyo gecin bu isleri hepsi calisiyo bizim burda gecin bu palavralari

fatih soy

Üye
Üye

Mertyigit

Üye
Üye
Yani bi zamanlarin almanyasi gibi olduk ulkenin battigi falanda yok ole bisey nasil turkler almanyaya gidip beden gucu isteyen islerde bol paraya calisiodu suriye afganlarda beden gucu isteyen islerde cok iyi yevmimeye calisiolar yevmiye kadinlar 350 erkeklerde 400 450 arasi aliyolar meyve bahcelerinde sıcakta calisiolar

Leon35

Üye
Üye
Şimdi baktım başvuru yazıyor başvuru tarihini değiştirmişler temmuz dördüydü temmuzun 23 ü yapmışlar ama kabul edilip edilmediği belli değil
Sosyal Yardım Bilgileri Sorgula kısmından baktınız mı hocam? Tarih değiştiyse oraya düşmüştür onay.

Memet45

Üye
Üye
Sosyal Yardım Bilgileri Sorgula kısmından baktınız mı hocam? Tarih değiştiyse oraya düşmüştür onay.
Ben dördünde yapmıştım o yerinde duruyor sosyal yardım listesinde bu ayın 23 ünde yeni bir başvuru görünüyor ama durum başvuru olarak görünüyor bu başvuruyu ben yapmadım herhalde kendileri yapmışlar başvuruyu

Tekerlekli Sandalye