Aile destek yardımı PTT ödemiyor

Poyraz78

Üye
Üye
E devletten başvuru yapıldı. Hâlâ süreç devam ediyor diyor fakat PTT kurumu telefona msj gönderdi aile destek yardımı. Ödemeniz hesaba yatmıştır diye. Fakat PTT aradım adınıza. Yatan para Yok demektir. E devlette hiç birşey yok sadece süreç devam ediyor diyor. Bunu yaşayan biri varmı.?

Bynewlife47

Üye
Üye
Bizde gittik aynı şekilde mesaj geldi bizimki kart bitti dendi venparada yok dediler. Haftaya gelin dediler bize

anatomie

Üye
Üye
Bizde gittik aynı şekilde mesaj geldi bizimki kart bitti dendi venparada yok dediler. Haftaya gelin dediler bize
evet efendim bende dün sabah itibariyle erkenden gittim pttye sabah 8 de ptdeydim ve sözüm ona son kartıda bana verdiler ve ancak öyle atm den cektim 450 tl yardımı bilginize arz ederim efendim yani ptt lerde herhalde yogunluktan dolayı gecici bir süre olmak üzre ptt kart kalmamış ama haftaya yine gelecek dediler ptt kartları içün yani naçizane tavsiyem sabah cok cok erken gitmekte faide vardır diye düşünüyorum tşkler.

saygılarımla

mert

Üye
Üye
E devletten başvuru yapıldı. Hâlâ süreç devam ediyor diyor fakat PTT kurumu telefona msj gönderdi aile destek yardımı. Ödemeniz hesaba yatmıştır diye. Fakat PTT aradım adınıza. Yatan para Yok demektir. E devlette hiç birşey yok sadece süreç devam ediyor diyor. Bunu yaşayan biri varmı.?
baglı bulundugunuz sydv konuyla ilgili bilgi alsaydınız ptt den bana mesaj geldi diye

fatih soy

Üye
Üye
bulunduğunuz syd vakfının yoğunluğuna göre yatmamış olabilir syd vakfını arayın malum memurlar senelik veya aylık izine çıkma vakitleri syd ler baya yavaş çalışıyorlar bu aralar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
sosyal yardımlaşma ödemeyi postaneye yatırmış, en azından bu şehir için söyleyebilirim ki 450 ve 600 arasında degişen rakamlar yatmış.. kişi başına düşen gelir ve ailenin toplam geliri kirası gibi seçenekleri değerlendirerek 450-500-550-600 şeklinde yatırdılar..

Tekerlekli Sandalye