Aile yardımı ödemesi yatmış mı?

Açıklamalara göre VATANDAŞLIK MAAŞI adı ile anılan 1500 tl olacağı ön görülen maaşa başvurular e devlet üzerinden olacakmış fakat henüz başvuru başlamamış. Bu başvurdum diyen kesim ? Nerden nasıl başvurdu

Arkadaslar yetkili bir akp li birisiyle gorüştüm aile destek ödemesi alanların masaları vatandaşlık maaşıyla devam edilecekmis kesin bilgi kimse karamsarliga kapılmasın

Aile destek ödemeleri bu yıl da devam edecek. Açıklamayı Cumhurbaşkanı yaptı. Yardımdan faydalanan tüm herkese hayırlı olsun. Temmuz aile destek ödemeleri muhtemelen 7-14 Mayıs arası ödenir diye düşünüyorum.

Aile destek ödemeleri bu yıl da devam edecek. Açıklamayı Cumhurbaşkanı yaptı. Yardımdan faydalanan tüm herkese hayırlı olsun. Temmuz aile destek ödemeleri muhtemelen 7-14 Mayıs arası ödenir diye düşünüyorum.
Evet simdi bende okudum çok şükür inşallah miktarını da zamlarla beraber biraz arttırırlar da rahat bir nefes alırız.

Hocam yazdığınızı okudum ama anlayamadım rica etsem tekrar açıklar mısınız. Maaşlar bu yıl sonuna kadar devam edecek burası tamam
peki 7-14 mayıs olayı nedir.

Pardon evet haklısınız. Temmuz olacaktı o :) Bu arada engelli, evde bakım ve yaşlı aylıklarına da sanırım %17 ila 19 arası bir zam geldi ancak yakında açıklanır.

Pardon evet haklısınız. Temmuz olacaktı o :) Bu arada engelli, evde bakım ve yaşlı aylıklarına da sanırım %17 ila 19 arası bir zam geldi ancak yakında açıklanır.
Hiç vermesinler bence %19 ne ki sekizyuz lira mi zam vericek yani Reel enflasyon verilerini koysalar ortaya keşke. Herşey iki üç katı a çıkmış verilen zaman şaka gibi. Tahmini ne zaman açıklanır bilen var mı

Ya Allah aşkına yedi yüz lira zam değil daha zam vermeden herşey zam geldi yetişemiyoruz ki. Bir engellinin ihtiyacına yetecek bir para değil

engelliler bir kitledir, bu kitlenin sesi başka platfoırmlarda siyasi kanalı kullanıp sesimizi duyurmadıkca daha çok seneler böyle enflasyonun altında ezilir gideriz tefe tüfenin keser sapından yapıldıgı bir TÜRKİYE DE fazlasını beklemek sanırım pek doğru olamaz emekliyi askeri ücretitin altında maaş alamayacak denildi askeri ücret 11.400 diye konusuldu en düşük emekli maaaşını 11.00 diye duydum emekliye gelen zam oranı 7.500 den 11.00 e 3.500 fark yapar askeri ücret ise 8.500 den 2.900 tl fark yapar engellinin 4336 tl den afedersiniz kaç konusuluyor gexcenlerde burda bir arkadas o rakkamı mırıldandı bakacak olursanız benim beklentim olması gereken 7.400 ortalamasındaydı yani 3.000 tl olarak yansırsa o aralıga ulaşır belki diye düşünmüştüm bakalım ne olacak hayırlısı arkadaslar, bir oda ev kirası en kırsal bölge de 4.000 lira olmus satılık daire fiyatları en taşra bölgede 1.5 liaradan aşa ev yok daha bugün mtv 2 katı oranında zam geldi 5 tl den aldıgın ekmek 3 gün sonra 7.5 lira cebe girmeden her kesim maaşı devlete zaten geri döndü bugünden takdiri ALLAH a yorumu sizlere bırakıyorum

Geri