Akülü sandalyelere uygun uzun ömürlü jel aküler

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Merhaba arkadaşlar.
Sizlere Aküler hakkında detaylı bilgi vermek ve mevcut akülerinizin ömrünü uzatabilmeniz için yardımcı olmaya çalışacağım.
Bu konuyu burada sizlere aktarabilmem için şans veren Halil Beye Teşekkürlerimi sununuyorum.

Biliyorum ki Engelsiz Araçlarındaki kullanılmakta olan aküler ciddi bir sorun. Bu konuda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağız.
Lütfen Akü alırken bize danışmasanız bile aşağıda sizlere yazacağımız detaylara dikkat ediniz. Büyük ölçüde sorunlarınıza yardımcı olacaktır.

Elektrikli özürlü arabalarında kullanılacak akü mutlaka stasyoner tip ve Deep Cycle veya Jell özellikli olmalıdır.
Sulu aküler ve AGM aküler kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu akülerin yapısı uygun değildir.
Sulu aküler (starter akü) yapısından dolayı özürlü araçlarına kesinlikle uygun değildir.

Akünün iki büyük düşmanı vardır.
1- Sıcaklık,
2- Tam deşarj etmek. (Aküyü tam boşaltmak)

Aküler tam boşalmadan şarj edilmelidir. Aküleri tam boşaltıp şarj etmek, akünün ömrünü son derece azaltır.
Aküler kullanılmadıkları zaman dolu veya boş olduğuna bakılmaksızın devamlı şarj edilmelidir.

Aküler mümkün olduğunca güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmeli ve sıcaktan korunmalıdır.

Konuyla ilgili sorularınızı bu başlık altından yazarsanız mümkün mertebe sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.
Bana ulaşmak için Jel Akü - Uzun ömürlü Deep Cycle jel aküler veya 0546 531 46 47 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Not: Çok yakında açacağımız web sitesinde Engelsiz Araç Akülerine yönelik büyük bir çalışmamız vardır. Daha detaylı bilgiler, Akü Fiyatları ve Haberler yer alacaktır. Ak
Saygılarımızla.

kakusky

Üye
Üye
bilal bey merhaba meyra marka sandalye için jel akü 12 v 80Ah aku nereden temin edebilirim.

Konu günceldir

arkadaşlar merhaba biz akü üzerine size hizmet etmek için full enerji adiyla kurulmuş bir firmayiz.

Bugüne kadar size hizmet etmiş olan bilal yaşar adina hizmet ereceğiz.
Biz a1 enerji sistemleri'nin ana bayisi ve dağiticisi olarak perakende ve toptan akü satişinda sizlere
yardimci olacağiz. Bana istediğiniz zaman aşağidaki numaramdan ulaşabilirsiniz.

0546 531 46 47

cilginpalet

Üye
Üye
bir çift bu akülerden aldım şimdilik harika eğer ömrüde denilen kadar gderse artık başka akü aramam

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben adı geçen akülerden 3 yıl önce almıştım. Üç yıldır hiç bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce bildiğimiz kuru ve sulu akülerden kullanıyor ve her yıl maksimum 2 yılda bir değiştiriyordum. Bu aküler diğerlerine nazaran hem daha uzun süre yol gidiyor hemde ömürleri uzun oluyor.

Tekerlekli Sandalye