ana okulu desdek ödemesi

mustafasym

Üye
Üye
arkadaşlar bu yıl sosyal yardım alan kişinin ana okula giden çocugu varsa okul aidatlarını devlet karşılayacaktı. ve benim çocuk 5 yaşında ana okuluna başladı. ama devlet sadece 100 tl ödemiş. beni aradılar aidatlar 260 tl devlet 100 tl ödedi dediler. 100 tlmi ödenen ücret bilgisi olan ana okuluna giden çocugu olan varmı sizlerde durum nasıl

mert

Üye
Üye
arkadaşlar bu yıl sosyal yardım alan kişinin ana okula giden çocugu varsa okul aidatlarını devlet karşılayacaktı. ve benim çocuk 5 yaşında ana okuluna başladı. ama devlet sadece 100 tl ödemiş. beni aradılar aidatlar 260 tl devlet 100 tl ödedi dediler. 100 tlmi ödenen ücret bilgisi olan ana okuluna giden çocugu olan varmı sizlerde durum nasıl
size şöyle izah edeyim efendim geçen aykı ödemeler eksik yatırdılar benim 4 tanesi ilkokul bir taneside liseyi okuyor birde sağlık ödemesi var 600 tl alacagımız yerde 200 tl ödeme yapılmış sadece okulda okuyan 5 tanesi ikisine yatmılş digerleri yok e devlet üzerinden eşimin kurum ödelerinde eksik yatırılmış gözüktü 144 aradıyımızda sistem yok diye kapatıyorlar yada hiç açmıyorlar sydv gidip bilgi almanız lazım yada 144 bilgi verirler

Tekerlekli Sandalye