Annemide kaybettim

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaşlar benim 2 engelli kardeşim birde yaşlı annem vardı 10 ay önce annem düşme sonucu kalça kırığı yaşadı sonra kalkamadi ben kardeşlerime ve anneme bakmaya başladım ocak ayında abim kalp yetmezliğinden vefat etti aylardır onu acısını hatıralarını yaşarken 4 gün önce 25 de annem vefat etti her ikisinide yataginda bulan ben çıldırmak üzereyim neye dokunsam baksam annem abim acım 1 di 2 oldu ard arda inancım tam çok şükür allaha acıları dindi kendimi böyle avutmaya çalışıyorum ama olmuyor neden neden nasıl geçecek bu günler geçermi onuda bilmiyorum sanki bir ağacın yaprağı gibi ailem tek tek dökülüyor 😥😥

septik

Editör
Editör
Başınız sağolsun, Allah sabır versin.

mt_44

Üye
Üye
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah. Allah sabrını versin verecektir hiç şüpheniz olmasın..
Selam dua ile Allah'a emanet olun

mert

Üye
Üye
Rabbim mekanlarını cennet eylesin kardeşim rabbim sizlerede sabır versin inşallah ben de annemi babamı birer sene arayla kaybettim insan değerlerini kaybettiği zaman toparlanmasi zor oluyor annemin babamın evinde oturmuyorum şuan orası boş duruyor kirada oturuyorum o evde hatıralarımiz çoktur babamın sesini annemin sesini özler oldum o evde insan oğlu sabır etmesini gün geçtikçe iyi anlıyor tabiki diyorum ki keşke yanımda olsalar da seslerin ufak bir sesde olsa duysam baba anne diye saygılar slmlar basınız sağolsun tekrardan sabır et kardeşim dua et onların şuan duaya ihtiyaçları var

edo24

Üye
Üye
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah yattığı yer incitmesin Nurlar içinde uyusun kardeşim başın sağ olsun bende ANNEMİ kaybedeli 8 ay oldu acısı ilk günkü gibi geçmiyor kim geçer dese bile geçmiyor çünkü o ANNE insan o kadar çok özlüyor ki kokusu sesi varlığı muhabbeti benim ANNEM benim dünyam dı şimdi boşlukta hissediyorum kendimi bom boş bir yaşam anlamsız tatsız tuzsuz

osmaniye 80

Üye
Üye
Hepinizden Allah razı olsun geçmez acısı özlemi biliyorum ama inşallah hafifler birazda olsa 4 gündür diğer engelli kardeşimin nefesini kontrol ediyorum sanki onuda kaybedecekmis gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun

edo24

Üye
Üye
Hepinizden Allah razı olsun geçmez acısı özlemi biliyorum ama inşallah hafifler birazda olsa 4 gündür diğer engelli kardeşimin nefesini kontrol ediyorum sanki onuda kaybedecekmis gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun
Amin kardeşim ALLAH razı olsun 🤲🤲🤲kurban olduğum ALLAH yar ve yardımcınız olsun inşallah

mert

Üye
Üye
Rabbim mekanlarını cennet eylesin kardeşim rabbim sizlerede sabır versin inşallah ben de annemi babamı birer sene arayla kaybettim insan değerlerini kaybettiği zaman toparlanmasi zor oluyor annemin babamın evinde oturmuyorum şuan orası boş duruyor kirada oturuyorum o evde hatıralarımiz çoktur babamın sesini annemin sesini özler oldum o evde insan oğlu sabır etmesini gün geçtikçe iyi anlıyor tabiki diyorum ki keşke yanımda olsalar da seslerin ufak bir sesde olsa duysam baba anne diye saygılar slmlar basınız sağolsun tekrardan sabır et kardeşim dua et onların şuan duaya i

Leon35

Üye
Üye
Başın sağ olsun Allah sabır versin.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Başınız sağolsun; Allah Rahmet eylesin..

BuLuT10

Üye
Üye
Başınız Sağolsun Mekanları Cennet Olsun

mert

Üye
Üye
amin kardeşim

gulsah.kilic1

Üye
Üye
Arkadaşlar benim 2 engelli kardeşim birde yaşlı annem vardı 10 ay önce annem düşme sonucu kalça kırığı yaşadı sonra kalkamadi ben kardeşlerime ve anneme bakmaya başladım ocak ayında abim kalp yetmezliğinden vefat etti aylardır onu acısını hatıralarını yaşarken 4 gün önce 25 de annem vefat etti her ikisinide yataginda bulan ben çıldırmak üzereyim neye dokunsam baksam annem abim acım 1 di 2 oldu ard arda inancım tam çok şükür allaha acıları dindi kendimi böyle avutmaya çalışıyorum ama olmuyor neden neden nasıl geçecek bu günler geçermi onuda bilmiyorum sanki bir ağacın yaprağı gibi ailem tek tek dökülüyor 😥😥
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🤲 Sabırlar diliyorum

Tekerlekli Sandalye