Antalya-Kemer Deniz Otobüsü Seferlerinde Aile İndirimi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Antalya-Kemer arasında yolcu taşıyan Büyükşehir Belediyesi'ne ait deniz otobüslerinin taşıma ücretlerine aile indirimi yapıldı. Aynı aileden 2 kişi temmuz ayı itibariyle tek bilet fiyatına yolculuk yapabilecek.

Konuyla ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada belediyeye ait Antalya Ulaşım A.Ş. tarafından işletilen Termessos, Olimpos ve Aspendos adlı 3 deniz otobüsünün taşıma ücretlerinde bazı değişiklikler yapıldığı belirtildi. Buna göre 45 liradan yolcu taşımaya devam edecek deniz otobüslerinde, aynı aileden 2 kişi tek bilet fiyatına yolculuk yapacak. Ayrıca öğrenci, öğretmen ve emekliler yarı fiyat olan 22.5 liraya deniz otobüslerinden yararlanacak. 65 yaş üstü vatandaşlar da 30 liraya yolculuk yapacak.

antalya-kemer-deniz-otobusu-.jpg

Deniz otobüslerinde engellilere yönelik de yeni bir düzenleme yapıldı. Temmuz itibariyle engelliler, ücret ödemeden deniz otobüslerinden yararlanabiliyor. 3 deniz otobüsü, 6 Haziran 2012 tarihinde düzenlenen törenle Antalya Kaleiçi Yat Limanı ile Kemer Türkiz Marina arasında seferlere başlamıştı.

lucky luke

Üye
keşke biraz araştırıp bu haberi paylaşsaydınız da herkez herşeyi doğru bilseydi... antalyada yerel halk tarafından nekadar tepki verildiğini biliyormuydunuz... mesela sadece bir ufak örnek... antalyadan kemere tek yön 45 lira. aynı deniz otobüsü ile akgünler denizcilik diye bir firma antalya girne ekspres git gel fiyatı 127 lira... antalya kemer arabayla 25 dk da girilebiliyor.. şimdi belediye kar amacı gütmeyen; amacı halka hizmet olan bir yapı iken, özel bir kuruluş olan akgünler denizcilik firması bunu nasıl yapıyor acaba... birde hiç o deniz otobüsleriyle yolculuk yapan bir engelli kardeşimiz olmuşmu acaba... sakın beni burda chp belediyesi düşmanı olarak görmeyin... tam tersi chp nin hemen hemen her oluşumunda antalyada görev alan bir kişiyim... ama bir yanlışlık varsada kendi partim, kendi belediyemde olsa eleştirmeliyim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bunlar basından açıklanan haberler ben sadece burada paylaştım yalan yanlış haberse bunu araştırmasını haberi yapan kişiye söylemelisiniz haberi ilk yazan ben değilim konu parti olayı hiç değil herkez istediği partiyi destekler bunun sorgulaması yada taraf tutuyorsunuz diye eleştirmeside bana ve hiç kimseye düşmez.

Tekerlekli Sandalye