Araç alabilmek için rapor var ama araba yok diyolar

Melisa eren

Üye
Üye
Merhabalar arkadaşlar raporumu cikarttim herşey güzel gidiyor ama bayiler araba yok diyolar

harunkaplan

Üye
Üye
Merhabalar arkadaşlar raporumu cikarttim herşey güzel gidiyor ama bayiler araba yok diyolar
engelliniz ne idi de hak kazandınız ötvsiz arac için yada diger illerden firmaya telefonla sorgulatıp alabilirsin en çabuk böyle olur

Son düzenleme:

Melisa eren

Üye
Üye
Ortopedik engelliyim el parmaklarımdan bı kaç tanesi yok arıyoruz ama ellerinde olamdiklarini soyluyolar

Melisa eren

Üye
Üye
Renault evet Clio arıyorum bayi bayi fiyatlar değişiyor bayada fark var

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar sizlere bir sorum var benim engelli raporum üzerine elektrikli motor alırsam vergi ve ÖTV indirimi olur mi sıfır almaya düşünüyorum bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum .

İsen Buga

Üye
Üye
Arkadaşlar sizlere bir sorum var benim engelli raporum üzerine elektrikli motor alırsam vergi ve ÖTV indirimi olur mi sıfır almaya düşünüyorum bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum .
Kolay gelsin güzel bir arabamız olacak... Adına sevindim...
araç gerçekten yok sıra verilip 2-6 ay sonra getiriliyor, araştırmaya devam et belki araç kaporası yatırıp da getirilen aracı beğenmeyen olabilir. Citoren öyle almıştık gereksiz en üst modeli diye beğenmemişti.
elektrikli araç alabilirsiniz tabii ki. sadece sıfır araçlarda ÖTV ve MTV ödemeyeceksiniz.

Bir sansınız var: 5 yıl (60 ay) satamaz olacağınız bir sansınız var. Güzel ve içinize sinen bir araç seçmelisiniz 60 ay boyunca değiştiremeyelim. 60 ay boyunca ikinci bir hakkımız olmayacağı hatırlatayım. Motor hacmi sınırı yok, limit sınırı var 450.500 ister dizel ister benzinli ister hibrit beğenmezsen hem elektrik hem benzinli (hibritten farklı), ister sadece elektrikli alabilirsiniz size kalmış. evrak işleme verildiği an geri dönüşü yok. Acele etmeden güzel ve içinize sinen bir araç seçmelisiniz.

Kolay gelsin.
Şimdiden güle güle kazasız belasız kullan..

hayatyasak

Üye
Üye
araç gerçekten yok sıra verilip 2-6 ay sonra getiriliyor, araştırmaya devam et belki araç kaporası yatırıp da getirilen aracı beğenmeyen olabilir. Citoren öyle almıştık gereksiz en üst modeli diye beğenmemişti.
elektrikli araç alabilirsiniz tabii ki. sadece sıfır araçlarda ÖTV ve MTV ödemeyeceksiniz.

Bir sansınız var: 5 yıl (60 ay) satamaz olacağınız bir sansınız var. Güzel ve içinize sinen bir araç seçmelisiniz 60 ay boyunca değiştiremeyelim. 60 ay boyunca ikinci bir hakkımız olmayacağı hatırlatayım. Motor hacmi sınırı yok, limit sınırı var 450.500 ister dizel ister benzinli ister hibrit beğenmezsen hem elektrik hem benzinli (hibritten farklı), ister sadece elektrikli alabilirsiniz size kalmış. evrak işleme verildiği an geri dönüşü yok. Acele etmeden güzel ve içinize sinen bir araç seçmelisiniz.

Kolay gelsin.
İsen bey ben araç almak için değil elektrikli motorsiklet

hayatyasak

Üye
Üye

Kolay gelsin.
İsen bey elektrikli motorsiklet almak için sıfır alırsak ÖTV indirimi varmı .

İsen Buga

Üye
Üye
İsen bey elektrikli motorsiklet almak için sıfır alırsak ÖTV indirimi varmı .
Evet. Ne istiyorsan onu alabilirsiniz:
Bazı arkadaşlarımızın haberi olmayabilir. Kural şu: Rapor bir kere işlenir. 60 ay boyunca ikincisi alamaz. O nedenle dandik şeylere karar vermeyin derim.

ahmet34

Üye
Üye
konunun cevabı şöyle..rapor ötv siz arac almanızı saglıyor
bayilere gidip adınızı yazdırıp telefonu bırakıyorsunuz.sıraya gırıyorsunuz.sıra ne zaman gelırse alıyorsunuz.7 ay bekleyıp sonra alanlar olabılıyor
raporun gecerlılık surecı ıcınde araba alırsınız.acalenız varsa baska bayıden baska arac begenırsınız
engellıye bır ayrıcalık henuz tanınmıyor,belkı araba uretıcısı fabrıkayla konusursanız.engellılere oncelık getırılen sısteme baslayabılırler
bunun dısında acale etmeden sıra beklemek şart.
yok bunlar benı hıc ılgılendırmıyor derseniz o zaman danışmana rüşvet veren oluyormu bilmem,yani galericiler o kadar aracı ard arda nasıl alıyor onuda bılmem

standart kuralı budur ısım yazdır tel bırak sıranı bekle.arac yoksa yoktur...sızde arac olan bayı bulursunuz

Ayato

Üye
Üye
Arkadaşlar herkese merhaba ihtiyaçtan ötürü ötv muafiyeti ile aldığım aracımı başka bir ötv muafiyetine sahip bireye satmak istiyorum. Bu nedenden dolayı ilgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir mi? normalde bu konu için bir forum açmak isterdim ancak nasıl forum açacağımı bilemediğim için buradan yazıyorum. Teşekkürler iyi akşamlar

Tekerlekli Sandalye