Aralık ayında verilecek 2022 maaşları kurban bayramı öncesi verilir mi?

Sulhi

Üye
Üye
Daha önce bayrama yakın ödenecek 2022 maaşları bayram öncesi verilmişti. aralık ayındaki 2022 engelli maaşları kurban bayramı öncesi verilirmi sizce. Gerçi kurban bayramı 2022 maaşı verileceği günden bir ay önce olacak ama :D belki devletimiz bi kıyak geçer bize diye soruyorum :D

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sanmıyorum, daha önce bayrama 10 gün kala falan ödemeler yapıldı ancak bu sefer tam 1 ay gibi bir süreç var ve maaşların erken ödenecegini düşünmüyorum bekleyip görelim daha zaman çok var bakalım bu yönde olumlu bi karar çıkacakmı.

Sulhi

Üye
Üye
Yinede çıkmadık candan umut kesilmezmiş. :D Umut fakirin ekmeği ..:)

ketonunmalikanesi

Üye
Üye
ben bu siteye yeni kaydoldum hepinize slm lar kardeşlerim ben bişi merak ediyorum 2022 malül maaşları her ay verilmesi gibi bişey olabilirmi 3 aylık yerine her ay çünkü bir arkadaşım bana sigortalılar gibi engelli maaşları her ay verilecek demişti yeşil kart iptal olup sigortalı özel hastanelerdende yararlanılıcak demişti aslı astarı varmı admin bu nun acil cvp:) özel hastanelerde dahil

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 Maaşları aylık verilecek diye sürekli söylentiler oluyor ancak ne kurumun ne de hükümetin aylık olması yönünde bir girişimi yada söylemi söz konusu degildir, yeşil kartlarında özel hastanelerden yararlanması şuan itibariyle imkansız ancak 2012 genel sağlık sigortası (GSS) uygulamasına geçilecek, o zaman özel hastanelerden sanıyorum yararlanmak söz konusu olabilecek ama şuan böyle birşey söz konusu degil.

Tekerlekli Sandalye