Araştırma hastanesinden alınan sağlık kurulu raporu geçerli olur mu?

Deatacita

Üye
Üye
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var yine:)

diyelim ki
bir devlet hastanesi heyetinden h sınıfı alır raporu aldınız;

fakat şimdi iyisiniz..

bu durumda: özel polikilinikten alınan sağlık raporu b sınıfı alabilir raporu kabul edilir mi?

diğer bir sorum ise araştırma hastanesinin heyetinden alınan b sınıfı alınabilir raporu kablu edilir mi?

Deatacita

Üye
Üye
sağlık kurulu raporu derken denilen heyet mi? bir de bir şehirde iki tane devlet hastanesi var ise ben birinden aldim diğerine başvursam rapor için kabul olur mu? yani (aynı hastaneye başvurmazsak)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet heyet raporu şart, birisinden almışsanız diger hastaneye başvuru yapabilirsiniz.

Deatacita

Üye
Üye
hocam affiniza sığınıyorum. şimdi bir hastane h sınıfı alabilir verdi ben bunla kayıt odlum sertifkayi aldım. şimdi bu sertfika meb sisteminde görünüyormuş. ben b alabilir raporu aldım mı başka hastaneden sorun çıkar mı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani milli egitimde kayıtlı oluyormu net bilgim yok ancak daha önce H sınıfı almışsanız başka hastane B verirmi alabilirmisiniz pek emin degilim

Deatacita

Üye
Üye
alabiliyorum hocam zaten yanlışlıkla verildi. bir tek gözlerimde sorun var gözlük kullanmam gerekiyor.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Başvurup şansınızı deneyin dedigim gibi net bilgiye sahip degilim yanıştıcı bilgi vermek istemiyorum başvurup neticeyi bizimle paylaşırsanız sayenizde bilgi edinmiş oluruz

Deatacita

Üye
Üye
tamam hocam yarın meb ile görüşeceğim. bir de.. zaten deneyimlerimi paylaşıyorum. h yi b ye çevirme presüdürü açıkladım:)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rapor için para ödüyorsunuz rapor ve araç alım raporları ücrete dahil sorma sebepleri sizi sevk ederken raporun istenilme amacına yazmak için soruyorlardır.

Deatacita

Üye
Üye
peki özürlü raporum var b sınıfı alabilir miyim diye heyete gireceğim dersem alırlar mı ücret:D

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ehliyet için alınan raporlar ücretli engelliler içinde ücretli.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizin hastane iyiymiş:) ne deyim alınıyor ama hastanelere göre fark ediyor demekki insiyatif kullanmışlardır.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sanmıyorum senet uygulaması kaldırıldı.

Tekerlekli Sandalye