Aşk Sözleri

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Üşüdüysen söyle sevgilim, Seni bir kat daha seveyim...
Cemal Süreyya

Bazen bir kelime sayfalarca yazıda anlatılamayan, duyguları anlatır. Tıpkı yukarda Cemal Süreyya’nın dizelerinde olduğu gibi. Kısa, etkileyici aşk sözleri. Bende bu topikte kısa sevgi ve aşk sözlerini paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

ask-soz.jpg

Ben sana yanarken şimdi, Sen kim bilir nerede üşüyorsun.
Ceyhun Yılmaz

Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni,
Önce bana, sonra bana;
Sonra yine bana bak..
Cemal Süreyya

Biliyorum konuşacak bir şeyimiz yok,
Ama gözlerini al gel

Cezmi Ersöz
Herşey; sen olsun bu dünyada
Ve olmasın, sen olmayan dünya da.

Fuzuli
Mɑdem sevmiyorsun o zɑmɑn sɑhip çık gözlerine ! Dönüp dolɑşıp değmesinler gözlerime.

Sonsuza kadar yaşamak istemem, seninle bir gün yaşayayım ben kelebek misali bir günlük ömrüm olsun oda seninle olsun, bir gün bir ömre bedel seninle ne dünyayı isterim ne cenneti benim dünyamda sen cennetimde..

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın..

Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin..
Şems-i Tebrizi

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin..

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…!

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir.

Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı… Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Diğer sözleri bilmem ama, Cemal Süreyya'nın "Üşüdüysen söyle sevgilim, Seni bir kat daha seveyim" sözü kalbinin kapılarını kapatmış her kızın kalp kapılarını ardına kadar açacak cinsten. :)

kartalreis

Üye
Üye
aşkın tarifi var mıdır
aşksız insan var mıdır
aşk zamanı...

Tekerlekli Sandalye