Aşka ve Hayata Dair Anlamlı Sözler

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
kedivt4.jpg

F

Fırtına

Guest
insanın kendisiyle dost olması çok önemlidir.. çünkü; bu dostluk olmadan başkalarıyla dost olunamaz............

F

Fırtına

Guest
/ hiç gelmeyecek bir aşkı inatla beklemek / aslında utandırmaktır aşkı /

F

Fırtına

Guest
/ yar'la bir olamayınca / yer'le bir oluyor..........muş / insan /

F

Fırtına

Guest
neden hayatında biri yok diye soranlara;

hani bazen durakta belli bir otobüsü beklersiniz ya.. on dakika, onbeş dakika, yirmi dakika beklersiniz gelmez.. bu arada başka alternatiflerde geçer ama binmezsiniz.. nede olsa "beklemişsinizdir o kadar.." boşa gitsin istemezsiniz..

sormayın artık bana.!!!

herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek..” olanla devam etmeliyim bu yola.!!!

durakta yaşlanmak olsada işin ucunda.!!!

F

Fırtına

Guest

Bilemezsin
Sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı

Hiçbir şey içime sinmedi

Altın madenine altın sunmanın ne anlamı var
Ya da okyanusa su

Düşündüğüm her şey
Doğu'ya baharat götürmek gibiydi

Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok
Çünkü sen zaten bunlara sahipsin

O yüzden sana bir ayna getirdim
Kendine bak ve beni hatırla

Mevlana

F

Fırtına

Guest
büyümekten sıkıldım.. bana çocukluğumu geri verin.. oyunda kavga edeyim HAYATLA değil.!!! kendimi kaybetmeden saklambaç oynayayım, sobelediğim BENİM olsun.!!! kalp yarası yerine dizlerim yaralansın.!!! acıyı sadece biberden bileyim, yüreğimde değil.!!! tek hedefim kiraz ağacının tepesine tırmanmak olsun.. karanlık yine korkutsun beni, kötü insanlar yerine.!!! off ne zormuş büyük olmak.!!!

bana çocukluğumu verin, BÜYÜKLÜK sizde kalsın.!!!

F

Fırtına

Guest
/ dün, dünde bitti cancağızım / bugün yeni bir şeyler söylemek lazım /

F

Fırtına

Guest
/ ey gönül / şimdi sorarım sana / hangi aşk daha büyüktür / anlatılarak dile düşen mi / anlatılmayıp yürek deşen mi /

F

Fırtına

Guest
canımı çok yakan şeyler olur; ama yine de susarım.. buna izin de veririm aslında...........salaklığımdan mı.? hayır.! ben kimseye "git.." demem, diyemem.... 'o' kişi vazgeçilmez olduğundan mı.? hayır.! o'na o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm ki, her gün yaptıklarına utansın diye............. ''ama bir gün öyle bir giderim ki, kaybedeceğim hiçbir şey olmaz..''

F

Fırtına

Guest
/ kalan mı gitmek ister gidenle / giden mi kalmak ister kalanla /

F

Fırtına

Guest
/ kalbimi bezlederim mihnet-ü zevkle dilesen / bir muhabbet kuşu da ben olurum sev diye sen /
/ sevginin meltemidir şimdi ruhumda esen ah esen / bir muhabbet kuşu da ben olurum sev diye sen /

gülümse_hayata

Üye
Üye
İnsanın en yakını bile gün gelip el oluyor/ Hiç olmaz dediğin şeyler bir bakmışın başına geliyor.

F

Fırtına

Guest
/ cahillerle tartışmaya girmeyin / ben hiç yenemedim /

F

Fırtına

Guest
/ beni anlamalısın / çünkü ben kitap değilim, çünkü ben öldükten sonra kimse beni okuyamaz / yaşarken anlaşılmaya mecburum /

F

Fırtına

Guest
/ düşmanlarını daima affet / onları daha fazla hiçbir şey kızdıramaz /

F

Fırtına

Guest
/ hangi şekle dönüşürsen dönüş / hangi kılığa girersen gir / bilirim ne kadar gerçeksin, ne kadar düş / gönlüm bir şahindir takarım peşine / bulur seni saklandığın yerde / tutar elinden - eteğinden / bana getirir / ..........sen kendini kolay ele veriyorsun../

Tekerlekli Sandalye