Askerde alınan rapor oranı ile sivilde alınacak oran arasında degişiklik olurmu?

müdlüman

Üye
Üye
askerde soylemedıler ama ben caktırmadan raporlarıma bakmıstım ıkı kulakta hemen hemen ortalama %52 ıdı ve curuk aldım askerde. sımdı benım sakatlık maasından ve devlet ıslerınden yararlanmam ıcın %40 uzerı denılıyo acaba askerı muayenesı ıle devlet hastanesınde olacagım muayene arasında fark varmıdır derece dusuk mu cıkar yoksa aynı mı ama şu kesın kulak aynı yanı problemlı yardımcı olursanız sevınırım bu konu hakkında

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet bence olabilir askerdeki aldığın rapor neticede sivilde geçmez, şimdi gidip alacagın raporda sana askereki oranın yani %52 nin aysını vermeleri benim kanaatmce ihtimal dahilinde degil gidip alın neticeyide birlikte görelim şu aşamada net birşey belirtmek dogru olmaz. Ama bazı haklardan yararlanmak için en az %40 almanız gerekmektedir.

müdlüman

Üye
Üye
anladım efendım saolun sonuc 13 nısan da olacagım muanede bellı olacak o tarıhte haberdar ederım sızlerı ve gereken neyse sızlerın de yardımını beklerım tesekkurler

Tekerlekli Sandalye