Askerden çürük raporu aldım. Maaş alabilir miyim?

1ilkeroz

Üye
Üye
Merhaba ben İlker öz 2012 yılında askerlikten çürük raporu aldım "Askerliğe elverişli değildir" raporu aldım ve %48 raporum var ve epilepsi ve yaş olarak geride yaşamaktayım(küçük yaş gibi davranış) 1991 doğumluyum Ben askerlikten raporum üzerinden aylık maaş almak istiyorum epilepsi olduğu için çalışamıyorum ve bayılmam oluyor uzun saat çalışmadan dolayı, Annem babam ayrı ve sahipsiz bıraktılar yaşlı teyze evinde kalıyorum ve bana maaş bağlanır mı zor süreçler geçiriyorum. Bana biraz bilgi verebilirsiniz hangi yollara başvurabilirim. İyi çalışmalar!

1ilkeroz

Üye
Üye
Normal de hastaneden muayene oldum ve heyete falan baktılar aldılar. Özürlü sağlık kurulu raporu. Kişisel müracaat olarak işaret koyulmuş

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aldığınız rapor oranı belli olsun ona göre hangi maaşları alabilirsiniz degerlendirelim, tabi sadece rapor maaş almak için yeterli degil.

1ilkeroz

Üye
Üye
Rapor da kişinin özür oranın yazıyor %48 bunu sgk dam mı başvurmak gerekiyor acaba bana net bilgiler verebilirsiniz tam ne yapmam gerekiyor ve bilmek istediğiniz birşey varsa bakıp yazabilirim gene

salih2934

Üye
Üye
kalp pili takıldı by pass olanlar %60a kadar alıyormuş seninki daha sorunlu diyorlar ama çevremdekiler bu doğrumu ? 6ay önce kalp krizi geçirip pil takıldı öncesinde kalp nakli denildi sonrasında riskli nakil bekleyemeyebilirsin denilip pil takıldı bana bilgi verebilirmisiniz

Tekerlekli Sandalye