Ataması yapılmayanların sıra numaraları hakkında ösym'nin tutumu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aşağıdaki adresten yapılan ömss sıralaması hakkında bilgi talep edildiğinde çalışma yoktur bu yönde denilerek bilgi verilmemektedir denileyek cevap verilememiştir, ancak bu konuda çok sayıda mail atarsa atanamayan arkadaşlarımız ösym bu konuda bir uygulama yapacaktır.
Bu konuda bir üyemizin yaptığı başvuru ve gelen cevap aşağıdadır.

Bu konuda çok fazla yazan ve ögrenmek isteyen olursa mutlaka ösym bir düzenleme yapacaktır

2012 ÖMSS sonucunda sıralamam ........ idi. 2 kez atama yapıldı ve yerleşemedim. şu an ki sıralamamı öğrenmek istiyorum. gereğini arz ederim

gelen cevap:

Başkanlığımıza yapmış olduğunuz ilgi başvurunuz incelenmiştir.
İstemiş olduğunuz konu ile ilgili kurumumuzca yapılmış ve yayınlanmış herhangi bir çalışma yoktur.
4982 Sayılı Bilgi Edinme Yasası Yönetmeliğinin 12. maddesi kapsamında değerlendirilmiş ve (Özel Çalışma gerektiren işlem) bu nedenle olumlu yanıt verilmemiştir. >>>

ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

derderbo

Üye
Üye
Mehmet bey:Ösym nin böyle bir çalışma yapması ve 2.atamalardan sonra yeni sıralamaları duyurması neredeyse imkansız bir şey.
Çünkü böyle bir çalişmayı külfet olarak görmektedir.1.atamalardan sonra gurup halinde bile gönderdiğimiz dilekçe.meil ve tel e aynı cvp verildi.

derderbo

Üye
Üye
Şunuda belirtmekte fayda var,3 nisan da Ato salonunda "İstihdamda engel yok" programında bakan fatma şahin'le yaptığımız görüşmede artık ömss ile atama 3.bir atama yapılmayacak,2014 te yapacağımız yeni adı olacak EMSS(Engelli memur seçme sınavı) ile atamalar devam edecek dedi.

ey ferat

Üye
Üye
yalancı derderbo

yalancı adam götün sıkıstıda benı engeledın çünkü yalancının tekisin bunu ben gördüm ortaya çıkardım zoruna gitti delikanlı ol..Sen kimsinki bana haddini bil sen önce adamol insan ol

derderbo

Üye
Üye
1.Bu mesajının aynısın çıktsını alıp bilişim suçları başkaknlığında şahsıma küfür etmekten şikayette bulunacağım
2.Yine aynı mesajınızının bilgisayar çıktısını alıp savcılığa şahsıma umuma açık sanal ortamda küfür ve hakareten ilgili mahkemeye tazminat davası.
Sadece pazartesi ankara adliyesine dilekçeleri sunacağım.
Memurluğunuzun akibetini siz düşünün.

derderbo

Üye
Üye
Bunuda yapmazsam şerefsiz oluyum ey fırat

derderbo

Üye
Üye
Hangi yalanları kime söylemişim yada hangi yalanım çıkmış.
Sadece pazartesi günü avukat arkadaşıma nekadar kısa sürede mahkeme ye çağrılacağın ve mahkemede çok kısa sürede sonuçlanacak bu mahkemenin maddi masraflarıda tarafınızdan.
Savcılık 5 dk da kimlik bilgilerinize ulaşacak

derderbo

Üye
Üye
Savclık davacı olduğum için kimlik bilgilerinizin bulunacağı ihtarnameyi tarafıma verip Atandığınız TKHK Başkanlığınada çekilecek.
Bunu bekleyin.

Tekerlekli Sandalye