Babam mal varlığını üzerime yaparsa 2022 maaşım kesilir mi?

KANDERYA

Üye
Üye
ben 2022 maaşı alıyorum. benim üzerime ilerde bana güvence olsun diye 20 dönüm bir tarla yaptırmıştı babam. şimdide geri kalan mal varlığını benim üzerime yapmak istiyor diğer 2 kardeşim almanyada olduğu için onların ihtiyaçları yok zaten. babam tüm mal varlığını benim üzerime geçirirse benim aldığım 2022 maaşı kesilirmi acaba

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Babanın mal varlığına bağlı. Eğer dikkat çekecek ve gelir getirecek bir mal varlığı varsa ve bunların tapuları senin üzerine yapılırsa kurum tarafından bir şekilde fark edilir ve maaşınb kesilebilir. Tam olarak babanın mal varlığı hakkında bilgimiz olmadan net bir şey söyleyemeyiz.

KANDERYA

Üye
Üye
ya aslında öle çokda bişey yok eski bi traktör var birde eski bir ev bir kaç dönümde verimsiz arazi.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arazinin gelir getirmediğini belgelerseniz sorun olmaz ama ev gelir getiren kira getiren bir mülk pozisyonunda olursa sıkıntı olabilir ayrıca traktör içinde net birşey söylemek doğru olmaz başvurup malmüdürlüğünün kararını görmek gerekir sizin konumunuzda bir kişinin muhtaç olup olmama kararını malmüdürlüğü verir tamamen onların insifiyatindedir.

Tekerlekli Sandalye