Bağ-Kur'luyum 2022 Maaşı alabilirmi yim ?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Arkadaşlar slm , bugün hastaneden %96 oranlı,2022 uygundur,ağır özürlü ibareli raporumu aldım , 2022 ve evde bakım maaşı için başvurmak istiyorum , ankaradayım, pederin üzerinden bağkurluyum , adıma kayıtlı ötv den muaf bi araçta var, aracın kullanımı içiin pederde vasi kararıda var .. şimdi yarın annemi yollayacağım başvurular için hangi evraklar lazım ve nerelere başvuracağız? .. saygılar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2022 maaşı için başvuramazsın çünkü bag-kurlu birisi 2022 maaşı alamaz, bag-kurdan ve babandan feragat etsen bile 2022 maaşı alabilirsin ancak üzerine araç oldugundan yeşil kart alamazsın dolayısıyla 2022 maaşı alsan bile herhangi bir saglık güvencen olmaz yeşil kart vermezler, bagkurluykende 2022 vermezler bence sen 2022 maaşı için hiç ugraşma..

bakım maaşı bir kaç sorum olacak sen ailenlemi yaşıyorsun ailenden ayrımı yaşıyorsun? sana kim bakıyor?

E

ENB ÜYESİ

Guest
7-13-2009 08:21 PM)Mehmet Yalçın Yazılan: 2022 maaşı için başvuramazsın çünkü bag-kurlu birisi 2022 maaşı alamaz, bag-kurdan ve babandan feragat etsen bile 2022 maaşı alabilirsin ancak üzerine araç oldugundan yeşil kart alamazsın dolayısıyla 2022 maaşı alsan bile herhangi bir saglık güvencen olmaz yeşil kart vermezler, bagkurluykende 2022 vermezler bence sen 2022 maaşı için hiç ugraşma..

bakım maaşı bir kaç sorum olacak sen ailenlemi yaşıyorsun ailenden ayrımı yaşıyorsun? sana kim bakıyor?

sağolasın, yasa değişti alınabilir biliyordum ben, evet ailemle yaşıyorum ev kira değil baba çiftçi üzeri kayıtlı bi kamyon var var bağkuruda ordan oldu sanırım evde 3 kişiyiz ..

Tekerlekli Sandalye