Bakan fatma Sahin Acikladi Omss 2.atamlar 2013 un Ilk Uc Ayinda Olacak

YassaX

Üye
Üye
iyi bayramlar arkadaşlar yassax kardeşim sana bir sorum olucak senin tahminine göre düz lise puan sıralaması kaça kadar gelir 2. atamada mesela ben 77 puan aldım başarı sıralamam 6659 şansım ne kadar olur saygılar

sevme_ ; Lise , Ön Lisans , Lisans Puanları şuraya gelir buraya gelir diye cok fazla tahminlere girmek istemiyorum. Cunku ; bu sorduğunuz soruyu etkileyen o kadar cok faktör var ki ; soylediğimiz biraz medyumluk gibi olur ... Birinci yerleştirme taban - tavan puanları cok iyi inceleyerek ; tercihlerde bulunmak en mantıklısı diye düşünüyorum ... Hakkımızda En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; bence Bakan Fatma ŞAHİN'İN açıklamasını olumsuz yorumluyorsunuz ancak ben sizin aynı şekilde düşünmüyorum ... Bence 2013 Yılının ilk 3 ayı tarih olarak telaffuz edilmesi güzeldir ... 9 Ağustos 2012 Tarihinde açıklanan sonuçların ardından daha ilk atamaların işe başlama süreci 80 gündür tamamlanamadı ...Yani ; süreç gerçekten farklı işliyor ... O sebeple açıklama olumsuz bir algı oluştursa da , açıklamanın olması ve tüm medyada yer alması güzel bir gelişmedir. En azından ilk atamada atanamamış bir Lisans Mezunu olarak öyle düşünüyorum ... Ayrıca ; sitemizin Kategori Yöneticisi olarak ; açıklamaların olumlu taraflarının ön plana çıkarılması gerektiği düşüncesindeyim.

Saygılar ...

cinbomlu36

Üye
Üye
[peki tercıhlerı nezaman yapabılecez yanı hangı aylarda olur sızce

osman35

Üye
Üye
milleti oyalamakdan başka bir şey yapmıo bunlar yaa

derderbo

Üye
Üye
[peki tercıhlerı nezaman yapabılecez yanı hangı aylarda olur sızce

tercihler bakan hanimin soylemine gore ocak ayinin ortalarina dogru tercih tarihi yayinlanir subata tercih kadrolar acilir martta atamalar yapilir haziran gibi isbasilar tamamlanir
Not:bu soylediklerim tamamen kendi fikir ve kanaatlerimdir.
Acilacak kadro sayisi ve ogrenim durumuna gore kadro dagilimi
tum alanlarda acilacak kadro sayisi 8500-9000 arasi daha fazla olabilir.
LISE;3500-4000 arasi
O.LIS;1500-2000 arasi
LISANS;2000-2500 arasi
KURA; 1000-1500 arasi kadro acilir diye dusunuyorum sizlerin dusunceler ne olur bu konuda

İsen Buga

Üye
Üye
Seçim tarifeleri açıklandı sanırım :)
Hangi parti daha çok verirse oyumuz ona deeermişim.

viranesinan78

Üye
Üye
derderbo kardeş; tahminin inşaallah doğru çıkar önlisans 2156.sıradayım 1000 kişi atandı oldu 1156. sıra
inşaallah önlisans 2000 kişi atanırda istanbulu zorlarım...yoksa ver elini anadolu

marcus_oredius

Üye
Üye
viransinan bence 1156 sırayla istanbulu zorlamak birazcık zor. ha diplomana uygun bir kurum seçeneği olursa olur ancak düz memurlukta biraz zor çünkü herkes istanbul bursa ankara gibi illeri istiyor

sammas_68

Üye
Üye
slm ark ben hemofılı hastasıyım 2022lıyım ozel sektorde ısbuldum fakat korkum bı sure calısıp ayrıldıktan sonra tekrar 2022 haklarımdan faydalana bılırmıyım ozellıklede ılaclarımı tekrar alabılırmıyım cvplarnız ıcın sımdıden tsk

viranesinan78

Üye
Üye
marcus; senden bi tahmin daha istiyorum 1156. sıra ile üçüncü hatta olursa dördüncü atamada istanbul düz memurluk olurmu dersin? son tercihlerde istanbul un yanına anadoluda yazıcam yani son şans olarak...

derderbo

Üye
Üye
marcus; senden bi tahmin daha istiyorum 1156. sıra ile üçüncü hatta olursa dördüncü atamada istanbul düz memurluk olurmu dersin? son tercihlerde istanbul un yanına anadoluda yazıcam yani son şans olarak...

viranesinan 2.atamlarda belki ist.atanma sansin az olabilir ama sayet 3.atama olursa sansin cok yuksek olur bundan emin ol 2.atamalarda 9.bin kadro acilirsa sansin yukrelir ist.icin

derderbo

Üye
Üye
bu forma ne oldu ya kimseden tik yok neredeler arkadaslar?

marcus_oredius

Üye
Üye
kusura bakmayın arkadaşlar benim ev yerleşme ondan sonra bir düzen kurmada bir kaç aksaklık oldu ha tam düzene girdi dedim dün akşam bütün ilcenin elektiriği kesildi anca bugün akşam geldi. ben hala burdayım. internetimide açtırdım güzel güzel bekliyorum hepinizi. yakında bulunduğum yer ve kurumun resimlerini paylaşacam.

derderbo

Üye
Üye
marcus kardesim Allah'a emanet ol ayrica bir adette jenarotor ayarlasan kendine cok iyi olur kendine iyi bak

GÖKHAN398

Üye
Üye
Kardeşlerim ben yeni üye oldum. önlisans mezunuyum ve 73.300 gibi bir puan aldim 2.atama olmasi durumunda önlisans kaç puana kadar inebilir tahmini olarak.ve atamalar için ilgili kurumlarla ve birimlerle görüşen arkadaşlarimiz var mi teşekkür eder saygilar dilerim..

derderbo

Üye
Üye
Kardeşlerim ben yeni üye oldum. önlisans mezunuyum ve 73.300 gibi bir puan aldim 2.atama olmasi durumunda önlisans kaç puana kadar inebilir tahmini olarak.ve atamalar için ilgili kurumlarla ve birimlerle görüşen arkadaşlarimiz var mi teşekkür eder saygilar dilerim..
Gokhan kardes oncelikle hos geldin 2.atamalar sanirim subat-mart 2013 olacak siralaman kacti 1500-2000 arasi onlisans kadrosu acilir atama sansin bircok nedeni var herhangi bir meslek veya belge sertfikan varmi bunlari yaz ona gore yorum yapalim

derderbo

Üye
Üye
Şubat mart ayına ip bağlasak erken gelme şansı varmı

Tekerlekli Sandalye