Bakan Fatma ŞAHİN'İN Söylediği HAZİRAN'daki Sınav Açıklamaları Kafaları Karıştıştırdı

YassaX

Üye
Üye
zaten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Resmi İnternet Sitesinde bile ÖMSS 29 Nisan 2012 Tarihinde yapılacaktır diyor, aynı şekilde ÖSYM nin Sınav Takviminde de bir değişiklik yok.. Linklerden de bakılabilir :1-) Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | 2012 2-) ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Bence Bakan Fatma ŞAHİN'İN " HAZİRAN Ayında yapacağımız Sınav " açıklaması ya " DİL SÜRÇMESİDİR " ya da ; sınav değil de , sınav sonrasında özürlü boş kadrolarının yer alacağı alım sürecine ilişkindir.

ÖMSS tarihi 29 Nisan 2012'dir ...

pıtırcık

Üye
Üye
MEMURLAR.NET'İN DEĞERLENDİRMESİ

Sayın Bakan ara ara tarihleri karıştırmış olsa da, sınav 29 Nisan'da yapılacaktır. ÖSYM aksi açıklama yapmadığı sürece, bu bilgi doğru kabul edilmelidir.

Sayın Bakanın Haziran ayına yönelik yeni açıklamaları ise, sınav değil, sınav sonrasında özürlü boş kadrolarının yer alacağı alım sürecine ilişkindir.

volkqn

Üye
Üye
Bence tarihi karıştirdı .. Sorun yok yani

volkqn

Üye
Üye
MEMURLAR.NET'İN DEĞERLENDİRMESİ

Sayın Bakan ara ara tarihleri karıştırmış olsa da, sınav 29 Nisan'da yapılacaktır. ÖSYM aksi açıklama yapmadığı sürece, bu bilgi doğru kabul edilmelidir.

Sayın Bakanın Haziran ayına yönelik yeni açıklamaları ise, sınav değil, sınav sonrasında özürlü boş kadrolarının yer alacağı alım sürecine ilişkindir.

Arkadaşıma katılıyorum :):)

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar zaten 2 gün oldu açıklama olalı.. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Resmi İnternet Sitesinde ÖMSS 29 Nisan 2012 Tarihinde yapılacaktır diyor, aynı şekilde ÖSYM nin Sınav Takviminde de bir değişiklik yok.. O nedenle Sınav Tarihini düşünmeden, Sınav Klavuzunun yayınlanmasını bekleyerek, ÖMSS ye çalışmaya devam...

mevce

Üye
Üye
Arkadaşlar Bakan Şahin kanal 24 te saat 12.40 ta engelli sınavını martta alımı hazıranda yapacağını söyledi.Herkese duyrulur.ösym takvımınden habersiz anlaşılan.

YassaX

Üye
Üye
mevce hanım açıkcası ben artık Bakan Fatma ŞAHİN'in Konuşmalarına göre hareket etmeme kararı aldım.. Bundan öncede aynı şey defalarca kez oldu ... Zaten Bakan Fatma ŞAHİN ÖMSS 'ye ilgili olsa bu kadar cok hatalı açıklama yapmaz... Herkes ilgili olduğu şeyde daha az hata yapar..Benim yorumum da bu şekilde..Değişik bir açıdan bakmayı düşündüm

mevce

Üye
Üye
YassaX Bey,dediğinize katılıyorum.Son açıklamayı yazmamın nedeni bir kaç gün önce hazıran dediği için.Bugunde mart diyor.Endeşe etmeye gerek yok sınav 29 Nisan...

Moderatörün son düzenlenenleri:

YassaX

Üye
Üye
Evet mevce hanım, aynı şekilde ben de size katılıyorum.. En az 5. hatali konuşması Bakan Fatma ŞAHİN'İN .. Bir an önce Sınav Klavuzu açıklansa da artık, Hem orada tüm tarihleri görelim ve Tüm diğer bilinmeyenler ortaya çıksın..Konular da belli olsun da ÖMSS Kurslarının da bir plan ve stratejisi olsun yani

YassaX

Üye
Üye
Tekerlekli Sandalye