Bakıcı maaşı kesilirmi

iso33

Üye
Üye
Eşim ağır engelli.bende bakıcı maaşı alıyorum.anne babam yaşlı memleketimizde ikamet ediyorlar.ben ikamet ettiğim şehirden onların yanına eşimle 1 aylığına gitsek bakıcı maaşı kesilirmi veya izlenmesi gereken yol nedir.tşk ler

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okatur

Üye
Üye
İkametinizi oraya almadığınız sürece sorun olmaz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şimdi bu durumu SHÇ e bildirseniz bir yığın kıl tüy isterler. Bildirmeseniz ve siz eşinizle birlikte anne babanınızın yanına gittiğinizde bir kontrol yapılıp durum fark edilirse o zamanda sorun yaşarsınız. Tam anlamıyla yukarısı sakal aşağısı bıyık durumu. Bu nedenle size net bir cevap veremiyorum. Bulunduğunuz ilde sık sık SHÇ yetkilileri gelip kontrol yapıyormu? Bazı illerde rutin olarak her 6 ayda bir kontrol yapılıyor sizin ikamet ettiğiniz ildede böyle bir durum varsa ona göre hareket etmenizi öneririm. Sadece bir öneri.

iso33

Üye
Üye
Şimdi bu durumu SHÇ e bildirseniz bir yığın kıl tüy isterler. Bildirmeseniz ve siz eşinizle birlikte anne babanınızın yanına gittiğinizde bir kontrol yapılıp durum fark edilirse o zamanda sorun yaşarsınız. Tam anlamıyla yukarısı sakal aşağısı bıyık durumu. Bu nedenle size net bir cevap veremiyorum. Bulunduğunuz ilde sık sık SHÇ yetkilileri gelip kontrol yapıyormu? Bazı illerde rutin olarak her 6 ayda bir kontrol yapılıyor sizin ikamet ettiğiniz ildede böyle bir durum varsa ona göre hareket etmenizi öneririm. Sadece bir öneri.
Tşkler halil bey aynen dediğiniz doğru.ben daha bir kere bakıcı maaşı aldım temmuzda inşallah 2. Alacağım.

E6603 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

okatur

Üye
Üye
Kontrole gelseler bile misafiriz der geçersin

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yeni bağlandıysa sorun olmaz bildirmeden 1 aylıgına gidip gelin, zaten olası bi kontrol ancak 6 ay sonra olur o sebepten sorun yaşamazsınız, yeni bağlanmışsınız bildirmeniz halinde bir sürü ıvır zıvır işle ugraştırırlar sizi benimde önerim bildimeden gidip gelin

iso33

Üye
Üye
Yeni bağlandıysa sorun olmaz bildirmeden 1 aylıgına gidip gelin, zaten olası bi kontrol ancak 6 ay sonra olur o sebepten sorun yaşamazsınız, yeni bağlanmışsınız bildirmeniz halinde bir sürü ıvır zıvır işle ugraştırırlar sizi benimde önerim bildimeden gidip gelin
Sağol mehmet bey bnde aynı düşüncedeyim.

E6603 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye