Bakım maaşına uygulanan bloke

Bursali2

Üye
Üye
Evde bakım maaşına üzerime olan aracın trafik cezaları ödenmediği için belli bir miktar 580 tl gibi bir rakam blokelenmis bu yardım hesaplarına bloke konuyormu kaldırmak icin ne yapabiliriz başına gelen varsa yada bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi

Sezer50

Üye
Üye
Vergi dairesinemi borcun vardı.evde bakımı senmi alıyon.trafik borcu oraya yansıyo cunku.vergi dairesine..arac seninmi

gececi01

Üye
Üye
devlete karşı suç ve cezalarda yanılmıyosam kimseyi dinlemez alır keser asar.

Bursali2

Üye
Üye
Evet araç benim uzerime borç vergi dairesine bir yerlerde okudum bakım maaşı sosyal yardım vs bu hesaplara haciz bloke uygulanamiyormus diye biliyorum

osmaniye 80

Üye
Üye
Benimde borcum vardı telefon sebekesine maaş hesabıma haciz göndermiş ama 1tl varmış bloke koymuş sordum sosyal hizmetlere konulamaz gelip bizden bu hesabın bakım maaşı hesabı olduna dair kağıt alıp bankaya verirseniz bloke kalkar dediler ben 1tl diye yapmadım ama sizin borç devlet borcu bu da devletin verdiği bir para sosyal hizmetleri arayıp bir konuşun derim benim ki gibi bir durumsa evrak alıp banka subenize verip kaldirabilirsiniz bloke yi

GM 8 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

ahmet34

Üye
Üye
hazır para ödenmiş işte neden iptal ettıreceksınız ki

D.BULUT

Üye
Üye
Nafaka dışında hiçbir sosyal ödeme uygulama larına haciz gelemez,haciz hesaba gelir buda haciz degil vergi dairesinin bakiyeye (10 krş da olsa) el koymasıdır..2.ci olarak diyelimki hesabınızda sosyal hizmetler in yardım parası var ve direkt bloce koydular.bulundugun ilve ilçenin sosyal hizmetler müdürlüğü ne giderek bakım yardımı hesabı ibareli yazı alıp bankaya veriyorsun...bende 3 farklı cezanın blokesi var ve maaşı her ay alıyorum... Not: saadece sosyal hizmetler hesabındaki ödemeyi kullanırsınız k.kartı yahut diğer mevduat hesaplarını kapsamaz o yazı...

Tekerlekli Sandalye