Bakım maaşında heyet dedikleri nedir?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Kızım için bakım maaşına başvurduk, evrakları teslim ettim ancak Shç müdürlügü siz gidin eve heyet gelecek dedi, bu heyet dedikleri kimlerdir? ne için geliyorlar bu heyet eve gelince nelere dikkat edeccek? kafamı karıştırdılar anlamadım lütfen beni aydınlatırmısınız?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Güldenaydıni, evrakları teslim ettikten sonra Shç il müdürlügünden eve uzmanlar gönderilmektedir, evde hastaya kurumun öngördügü şekilde bakılıp bakılmadığını kontrol edeceklerdir, bu ülke genelinde her başvuruda uygulanan rutin bir uygulamadır, korkulacak birşey yok merak etmeyin

E

ENB ÜYESİ

Guest
Ohh be valla çok korktum heyet falan denilince rahatladım şimdi, peki abi bu heyet ne zaman gelir ve gelmeden önce biz geliyoruz falan diye haber verirlermi?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Heyetin ne zmaan gelecegi başvuru yaptığınız yerdeki yogunluga göre sırayla gidilmektedir, yani ne kadar başvuru olduğunu bilemedigimiz için ne zaman geleceklerini kestiremeyiz, malesef gelmeden önce arayıp geliyoruz demiyorlar biraz çat-kapı sistemi yapılıyor, ancak başvuru için gerekli evrak ve şartlarınız uygunsa merak etmeyin en kısa sürede netice alırsınız.

Tekerlekli Sandalye