Bakım Ücreti İçin Ne Zaman Başvurdunuz, Başvurunuz Kaç Ay Sonra Onaylandı?

ben diyarbakırdan yazıyorum 2,5 ay oldu başvuralı hala gelen yada soran olmadı

bursa
başvurduktan 5 ay sonra maaş bağlandı
1 ay sonra ilk ücreti aldım
düzenli yatıp yatmadığını bilmiyorum daha ilk kez aldım

istanbuldan mart da başvurdum nisanda eve geldiler onayladılar haziranda yatar dediler simdi temmuz yatar diyolar bakalım daha başlayamadık

2012/Aralık ayında başvurduk. Nisan ayında gelip evrakları istediler. 6 nisanda evrakları teslim ettim.Reddedilirse eve evrak gelir dediler.Annem %90 engelli.Bu bekleme süresi normal mi? 0212 441 01 41 telefondan 2 haftadır bilgi almaya çalışıyorum ama kimse telefonlara çıkmıyor :( Nasıl bilgi alacağımız konusunda bir bilgisi olan var mı?

rucak aynı durum bendede oldu beklıyorum mayısta onaylandı temmuz 13 15 gıbı kontrol et hesabı dediler ama aradım agustos 15 ine tekrar kontrol et dedilerr

3 hafta once basvuru yapdik 1 hafta sonra eve geldiler ve 2 hafta sonra gelin veya arayin baglanir dediler ama su an ariyorum telefonda kimse gelmemis size diyolar hic bise anlamadim .... gelen kisinin elinde sahsima ait bilgiler sundugum rapor bile vardi ..(Istanbul Beykoz Sosyal Hizmetler)

ahmet burgaa başka bır kurum veya sosyal yardımlaşmaya başvuru yaptıysanız oradanda gelmış olabılırler eger böyle bır durum yoksa tekrar elınızdekı bılgılerle başvurdugunuz sosyal guvenlıge veyahut baglı bulunduugnuz sosyal saglık ilçe müdürlügünede gidebılır hatayı ögrene bılırsınızz bızzat gıtmenız daha faydalı olur telefonla çözülmez eger hata varsa arkadasım

dün yine aradik ikametgah tespiti icin geldiklerini soylediler 1 ay icinde gelicez dediler bakalim insallah . Yardimlariniz icin cok tesekkürler .

selam arkadaşlar ben eşim için bakım maaşına baş vurdum 1 ay sonra eve gelen görevliler tamam alabilirsiniz dediler ve ertesi gün açtırdık.Hesap açtırıp hesap cüzdanı fotokobisini aldılar.2 ay sonra alırsınız dediler 19 haziran 2012 de onay aldık.Ama halen maaş yatmadı yardımcı olabir misiniz? Yani bu konuda bana yardımcı olun,cevabınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA..

selam arkadaşlar ben eşim için bakım maaşına baş vurdum 1 ay sonra eve gelen görevliler tamam alabilirsiniz dediler ve ertesi gün açtırdık.Hesap açtırıp hesap cüzdanı fotokobisini aldılar.2 ay sonra alırsınız dediler 19 haziran 2012 de onay aldık.Ama halen maaş yatmadı yardımcı olabir misiniz? Yani bu konuda bana yardımcı olun,cevabınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA..

temmuz maaşını ağustosta almanız lazımdı. gelir durumunuz mu arttı ki acaba hiç vakit kaybetmeyin kurumu arayın.

sevtun

Bazı illerdeki yoğunluklardan dolayı maaş bağlanmasında bazı aksaklıklar olabiliyor minimum 1.5 - 2 ay deniyor ama bu süre o ildeki personelin çalışması o ilin yoğunluğuylada alakalı olarak uzayabiliyor. Muhtemelen eylül ayı maaşını alırsınız diye düşünüyorum.

merhaba arkadaşlar ya eşim için bakım maaşına başvurdum eve sağlık görevlileri geldi onay verdiler.
19 haziran 2012 de onaylandı.Hesap cüzdan fotokobisini verdik,iki ay sonra paranız hesaba yatar dediler fakat 6.ay,7.ay,8.ay ve 9.ay oldu hesapda bakiye 0 diyor.
Ne zaman yatabilir?

Merhaba ben sevtun İstanbulda yaşıyorum.
Bakım aylığına başvurdum 1.5 ay sonra eve gelip onay verdiler.
19 haziran 2012 de onaylandı.not:Eve gelip tamam deyip banka hesabı ve hesap cuz. fotokobisini verdik.) Ozaman onaylanmıs sayılıyor demi?
19 haziran 2012 den bu yana beklemekteyiz halen maaş yatmadım.
Umudumuz 20 eylül 2012 artık.İnşallah yatar :)

kardeş bizimde aynısı oldu hazıranda onaylandı ama halen yatan bişi yok darısı ikimizin başına artık :)

Geri