Basbakan 5 nisanda ömss ile atananlar is basi yapacak dedi

ey ferat

Üye
Üye
5 NİSANDA SONRA YADA 5 NİSANDA GÖREVE BASLAMAK NASIL MÜMKÜN OLACAK ve mesajlarımı silmeyin

parkinson

Üye
Üye
Daha pek çok kurumun Kurulları toplanıp evrakları incelemedi. 5 nisan'a yetişmesi zor. belki sisteme işleyeceklerdir Kağıt üzerinde başlanacaktır

oktay0677

Üye
Üye
başbakanımıza güveniyorum ama bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum. ben ankara yargıtaya evrakları 18 gün önce verdim daha güvenlik soruşturması bile sonuçlanmadı ordan cevap gelmesi onaylanması sonuçta engelli olduğumuz için bi komisyon karşısında ne iş ypabileceğimiz belirlenmesi. oooo 40 günü geçer yani yaklaşık bu ayın 20 si olur. zaten evrakları verdiğim personeldeki hanımefendi en az 1 ay sürer güvenlik soruşturması dedi. ee gerisini siz düşünün.

ey ferat

Üye
Üye
Bende onu dusundum zaten 5 nisanda komisyonlar kurulacak.bazı kurumlar güvenlik sorusturmasından gececek 5 nisan imkansız ama belki 20 nisana olur...her sekreterlik ayri cevap verıyor kimi mayısa olur kimi 1 2ay beklersiniz kiimide nisan ortası diyor kafamı karmakarısık oldu

sebboy

Üye
Üye
belgelerimizi yoladığımız için artık işe başlamış sayılıyoruz başbakan ondan öle dedi arkadaşlar kafanız karışmasın 5nisanda belge gönderme olayımız bitti ondan öle dedi artık komisyon vakti şimdi yavaş yavaş gönderirler tebligatları

iremecrin

Üye
Üye
arkadaşlar ben 2012 de atandım. bana tebligat falan gelmedi. ismimiz çkys ye düşünce atanmış olduğun kurumun il müdürlüğüne gidiyorsunuz. onlar sizi istediğiniz yere atamanızı yapıyor. (Kamu hastaneleri için).
Benim tahminim başlamanız 1-2 ayı bulur.

ey ferat

Üye
Üye
Bence ilk atama kadar gec olmayacak.Çünkü mebde ,iç islerinden ve bazı kurumlarda ise baslayan veya baslaması ıcın telefon alan arkadaslar var..İlk atama tercube ve yetersızlık olarak öne ciktı ama bu atamada yerlesme acıklama vs gibi olaylar kısa sürdü..Lakın TKHK türkiyede merkez olarak 1 tane her arayana her sorana değisik bilgiler verilmekte ya bilgi vermesınler yada yalan yanlıs seyler söyleyip insanın aklını karıstırmasınlar

derderbo

Üye
Üye
Başbakanımızın açıklamasında 5 nisanda balşanacak şayet bazı beledyeler,içişleri ve meb dede yer yer işbaşılar başlamıştır.
Onun için artık sakin sakin işe başlyacağınız günü bekleyin derim.

ey ferat

Üye
Üye
Belli birgün olsa

Belli birgün verseler ona göre evini isini borcunu ayarlarsın ozaman beklemek sakıncalı ve stresli olmaz..Borcu olan var derdi olan var yani..Bir anca baslasak düzenizimizi kursak

elif27

Üye
Üye
TKHK'ya atananlar için konuşuyorum yaptığım görüşme sonucu insan kaynaklarındaki bayan bana bu ayın sonunda evrakları inceleyecek kurulun toplanacağını ve evrakları incelemeye başlayacağını söyledi atanmanız en erken mayıs başını bulur dedi.

ey ferat

Üye
Üye
TKHK için..........Bende aradım bana komısyon evrakları inçeliyor 15 nisana kadar süreblir siz bu tarihten sonra atandıgınız ile irtibata geçin diye cevap verdi..Benim yanımda arkadas aradı benden sonra onada islemler devam ediyor. 22 nisandan sonra baslarsınız dendi..Arkadaslarımı arayan oldu eksik evrak teslimi için evraklarınızı tamamlayın diyee.....Kısacası herkese değisik cevaplar veriliyor ve değisik tarihler .Hangisine inanalım evrak istediklerini tamamlayın dediklerini bilmeme rağmen kafam karma karısık

Tekerlekli Sandalye