Bası yarası önleyici havalı minder adresleri

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar malumunuz omurilik felçlilerde “bası yarası” çok sık rastlanan bir durum. Bunu önleyici çeşitli marka / model havalı minderler var. Ben bildiğim bir kaç havalı minderin İnternet adresini buraya ekliyorum sizinde bildiğiniz havalı minderler varsa lütfen buraya ekleyin.

Roho Havalı Minder: Roho Mosaic Cushion - Hava Dolaşımlı Tekerlekli Sandalye Minderi

CLOU Havalı Minder: Yogi Tekerlekli Sandalye Minderi

Roho Havalı Minder – Havalı Yatak

recep aydın

Üye
Üye
arkadaşlar bende bu roho minder almak istiyorum ama türkiyede çok pahalı.internette gezinirken e bay diye bir alışveriş sitesine girdim burada roho minderler çok uygun ama güvenli olup olmadığını bilmiyorum ve minderlerin her türlü ikinçi elleride mevcutt.isterseniz bir göz atınız

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
recep e bay dünyanın en güvenilir online alışveriş sitelerinden biridir.

kara67

Üye
Üye
halil bey türkiye ye yolluyorlarmı roho minder den.bizde almak istiyoruz en uygun en güvenilir nereden nasıl alabiliriz yardımcı olurmusunuz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şuradaki web adresinndeki telefon numarasını arayıp sorunuz. Onlar size yardımcı olacaktır. Ak

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Roho minder başta olmak üzere bir çok ürünü buradanda uygun fiyata bulabilirsiniz.,
Tekerlekli sandalye minderi, akülü tekerlekli sandalye minderi, basi yarası önleyici veya zaltıcı minderler, solkozyon hastaları için uygun minderler ve terlemeyi önleyici minderler.

Tekerlekli Sandalye