Ben kas hastasiyim

ERKAN TAŞAN

Üye
Üye
Selamın aleyküm abe ben aradîm 144 ü o dedi maaşın iptal edilmiş hane gelirinden dedim tekrar bağlanması için ne yamalıyım bana dedi ihtiras direkçesi yaz Kaymakamlığa bilmem artık ne yapcam abi

SM-N9000Q cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

ERKAN TAŞAN

Üye
Üye
Selamın aleyküm abe ben aradîm 144 ü aradım o dedi maaşın iptal edilmiş hane gelirinden dedim tekrar bağlanması için ne yamalıyım bana dedi ihtiras direkçesi yaz Kaymakamlığa bilmem artık ne yapcam abi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İtiraz dilekçesii yazarız sorun degil de ancak kesilmesi dogrumu yoksa yanlışmı bunu bilmeliyiz, öncelikle evde kaç kişi yazışıyorsunuz ne kadar geliriniz var bunları bi yazın bakalım kesilme kararına itiraz ederek elde edecegimiz birşey varmı ona göre yazalım

ERKAN TAŞAN

Üye
Üye
Yalçın abi tesekkur ederim
Abi hanede 11 kişiyiz 5 yetişkin 6 da çocuk var iki kardeşim askeri ücret çalışmakta birde yengem benim bakîcı maaşım var
Birde şu var abi kardeşim amcamın arabasında çalışıyor fakat araba amcamın burda olmadığı için kardeşim arabanın ruhsatı üstüne almış
Valla abiler inşallah olur abe
Ev kira çok zor kardeşim ikisi evli anca çocuklarına bakar vallahi çok zor durumda yım
Saygilarimla

R

rahim

Guest
Araba diyorsunda araba otomobil mi dolmuş mu kamyon mu otobüs mü ne abin arabayla ne iş yapıyor

R

rahim

Guest
Aylık kaç lira alıyor.ruhsat abiyin üzerine olduğu için kazançta abiyin sayılır.bedava götürüp getirmiyor herhalde öyle değil mi

ERKAN TAŞAN

Üye
Üye
Abi abim şöfördür askari ücret amcamın arabasının üstünde şöfürlük yapıyor amca istanbulda olmadığı için abime teslim etmiş şimdide ruhsat onun adında arabadan dolayı olmaz bence

R

rahim

Guest
Kardeşim resmiyette arabanın ruhsatı kimin adınaysa araba onundur.arabanın getirdiği gelirde onundur.ilerde abin vergi kaçırdı diye de ceza alabilir

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kardeşim 2 asgari ücret + evde bakım maaşı hesaplanınca 11 kişide sorun yok zaten bu sebepten maaşı kesmezler ancak ticari bir araç var araç sizinse ve ticariyse yani sizin abinin yada ailenizden birisinin üstüneyse zaten maaşın kesilme ihtimali var, araç sizin adınıza degilse abiniz sadece maaşlı olarak çalışıyorsa o zaman evde 3 kişilik asgari ücret mi giriyor eve_? sen bu ruhsat işini filan net olarak bi izah et bana ben olaya bi hakim olayım dilekçe kolay, ancak 144 sana itiraz et demiş ama şunu bilmeni isterim eğer kurumun kesme kararı dogruysa itiraz dilekçesi bi işe yaramaz bunu bilmeni isterim.

R

rahim

Guest
Yalçın abi tesekkur ederim
Abi hanede 11 kişiyiz 5 yetişkin 6 da çocuk var iki kardeşim askeri ücret çalışmakta birde yengem benim bakîcı maaşım var
Birde şu var abi kardeşim amcamın arabasında çalışıyor fakat araba amcamın burda olmadığı için kardeşim arabanın ruhsatı üstüne almış
Valla abiler inşallah olur abe
Ev kira çok zor kardeşim ikisi evli anca çocuklarına bakar vallahi çok zor durumda yım
Saygilarimla

Burda diyorsun ki arabanın ruhsatını abim üstüne almış.sana göre araba amcayın olabilir.resmiyette arabanın ruhsatı abiyşn üzerine olduğu için araba abiuindir.ruhsat kiminse araba onundur kardeçim.niye anlamak istemiyorsun

R

rahim

Guest
Kısacası abin arabanın ruhsatını tekrar amcana yıkarsa maaş tekrar bağlanır kanısındayım.allah yardımcın olsun

ERKAN TAŞAN

Üye
Üye
Arabadanmı acaba kesilmiş abi zanetmem çünkü gelirden ollmaz diyorum 2 tane askari ücreti birde bakıcı maaş var başka gelir yokki 5 tane yetişkin 6 da çocuk var ev kira 900

Tekerlekli Sandalye