Bin tl lik yardim

nadengi30

Üye
Üye
Bugün doğum tarihinin son rakamı 0 veya 5 olanlar alıyor. Yarın ise doğum tarihinin son rakamı 1 yada 6 olanlar alacak. Cuma günü ise doğum tarihinin son rakamı 2 veya 7 olanlar cumartesi günü son rakamı 3 veya 8 olanlar alır. Böyle devam eder. Vallahi şahsen yoruldum yazmaktan anlatmaktan.
(I hope you understand me) all

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Onun adına bugün yatırılmış olması lazım. Eğer ona yoksa sizin doğum tarihinizin son rakamına göre size yatar. Çünkü ailenizde engelli maaşı ve yaşlılık maaşı alanlar var ve kesinlikle birisinin adına yardım vardır.

nadengi30

Üye
Üye
Aileden bir kişiye yatırılır. Herkese değil

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar annem 1971 doğulmu tc son rakamı 8. Babam diyaliz hastası olduğu için bakım maaşı alıyor. Şimdi bu 1000 tl yi alacak mıyız ve zaman alacağız ptt den mi yoksa ziraat hesabınamı yatacak

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Arkadaşlar bizim 1000 TL hesaba geçmemiş engelli maaşı geçmiş ama 1000 TL yok, kart biraz eski sanırım hesaba geçmedi dayım için alıyoruz engelli maaşını annemle kalıyorlar annem bakiyor ve vasisi olarak o alıyordu maasi ama kart olduğu için ben çekip veriyordum şimdi içeriden almasi lazım fakat kendisi köyde yaşıyor yaşı 60 dan fazla çıkmak istemiyor sokağa salgın yüzünden hadi çıksa bile vasi kararının süresi dolmuş eskiden gişeden alırken maaşı vasi kararı istiyorlardı şimdi bu ortamda onu da yeniletemez nasıl alabiliriz bu ödemeyi bi bilgisi olan varmı

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar bizim 1000 TL hesaba geçmemiş engelli maaşı geçmiş ama 1000 TL yok, kart biraz eski sanırım hesaba geçmedi dayım için alıyoruz engelli maaşını annemle kalıyorlar annem bakiyor ve vasisi olarak o alıyordu maasi ama kart olduğu için ben çekip veriyordum şimdi içeriden almasi lazım fakat kendisi köyde yaşıyor yaşı 60 dan fazla çıkmak istemiyor sokağa salgın yüzünden hadi çıksa bile vasi kararının süresi dolmuş eskiden gişeden alırken maaşı vasi kararı istiyorlardı şimdi bu ortamda onu da yeniletemez nasıl alabiliriz bu ödemeyi bi bilgisi olan varmı

Doğru ise şöyle bir bilgi geldi karşı komşu 65 yaş üstü postahaneye gitmiş ona polis ya da ambulansı ara sana randevu verip getirirler postanrye demişler.

Hsnslmz

Üye
Üye
Evde bakım maaş alan kimse yokmu çeken acaba.,

Hsnslmz

Üye
Üye
Samet bey bakım maaşı aşanlarda alıyormu acaba

ekselans47

Üye
Üye
Gececi kardeş sen çektin mi paranı adana da yatış 1000 tl