Binaların önüne özürlü park yeri ayrılması için dilekçe örneği

zemferi

Üye
Üye
engelli otopark levhasını yaptırttım.ancak sürekli ihlal ediliyor. ALO 155 i arıyorum. ekip gelmiyor.fotsounu çekip egm.gov.tr. ye gönderiyorum. şikayet ediyorum . bilgi için sordum: gönderdiğimiz foto ve ALO 155 i aradığımızda bu plakalara ceza yazılıyormu diye:gelen cevap: kendi ekiplerimizce tespiti halinde ceza uygulanır oldu.
hiç bir yaptırımı olmayacak mı... vatandaşlardan şöyle bir kaçına ceza gelse , caydırıcı olmaz mı...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Dediğiniz gibi cezalar verilse azda olsa bir caydırıcı yanı olacaktır diye düşünüyorum. Fakat okadar çok açıklar var ki insanlarımızın duyarsızlıklarını kamçılar derecede zaten insanlar kendinden başkasını düşünmez halde birde herhangibir cezayla karşılaşmayınca meydan benim diyebiliyor.

manisadar

Üye
Üye
merhaba kalem hanım benim evimin önünde engelli park yerim var fakat bir kaç gündür başka bir engelli arkadaş arabasını akşam bırakıp sabah alıyor beni çok magdur ediyor kendini arayıp konuştum ama bende koyarım diyor benden çok o kullanıyor git sende park al dedim belediyeden onunda varmışta baßka engelli kullanıyormuş falan dedi ne yapmalıyım

Tekerlekli Sandalye