Boy kısalığı raporu %40 olan ötv siz araç alabilir mi

İsen Buga

Üye
Üye
biz çiçeği de arıyı da bir severiz.. sen yaz ki düşüncelerin sorunların sıkıntıların senden sonraki kuşaklara aydınlatıcı bilgi olur.

Alyel

Üye
Üye
biz çiçeği de arıyı da bir severiz.. sen yaz ki düşüncelerin sorunların sıkıntıların senden sonraki kuşaklara aydınlatıcı bilgi olur.

Bugün saglik kuruluna gittim randevu sistemine başlamışlar 14 şubata randevu aldım bakalım;)

Alyel

Üye
Üye
Arkadaşlar merhabalar tekrar bugün saglik kuruluna geldim otv siz arac başvurusu yapacagimi belirtim önce ehliyet almam gerektiğini söylediler genel muayeneye gidip onlar seni il saglik müdürlüğüne gönderecek onlar karar verecek trafiğe çıkıp çıkmayacağını dediler ben genel muaneden geçtim il saglik müdürlüğüne komisyona sevk ettiler daha oraya gitmedim ama pazartesi elimdeki evrakla gideceğim s8zce şimdi süreç nasıl olacak komisyonun verdiği kararlami ben trafiğe çıkacam ve onların gereği kararlami otv siz arac alma hakkı alacağım burda evrakta kod felan da doldurulacak alan var komisyon buraya hangi kodu girerse araç alma hakkım olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar yazabilirmi rica etsem.

Alyel

Üye
Üye

merhabalar tekrar bugün saglik kuruluna geldim otv siz arac başvurusu yapacagimi belirtim önce ehliyet almam gerektiğini söylediler genel muayeneye gidip onlar seni il saglik müdürlüğüne gönderecek onlar karar verecek trafiğe çıkıp çıkmayacağını dediler ben genel muaneden geçtim il saglik müdürlüğüne komisyona sevk ettiler daha oraya gitmedim ama pazartesi elimdeki evrakla gideceğim s8zce şimdi süreç nasıl olacak komisyonun verdiği kararlami ben trafiğe çıkacam ve onların gereği kararlami otv siz arac alma hakkı alacağım burda evrakta kod felan da doldurulacak alan var komisyon buraya hangi kodu girerse araç alma hakkım olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar yazabilirmi rica etsem

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
merhabalar tekrar bugün saglik kuruluna geldim otv siz arac başvurusu yapacagimi belirtim önce ehliyet almam gerektiğini söylediler genel muayeneye gidip onlar seni il saglik müdürlüğüne gönderecek onlar karar verecek trafiğe çıkıp çıkmayacağını dediler ben genel muaneden geçtim il saglik müdürlüğüne komisyona sevk ettiler daha oraya gitmedim ama pazartesi elimdeki evrakla gideceğim s8zce şimdi süreç nasıl olacak komisyonun verdiği kararlami ben trafiğe çıkacam ve onların gereği kararlami otv siz arac alma hakkı alacağım burda evrakta kod felan da doldurulacak alan var komisyon buraya hangi kodu girerse araç alma hakkım olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar yazabilirmi rica etsem

Sizin engeliniz tam olarak neydi?

Alyel

Üye
Üye
Sizin engeliniz tam olarak neydi?

Böbrek nakiliyim daha önce boy kısalığından 1.40cm boyum böbrek yetmezliğine bağlı hipofizer nanismus %30 oran vermişlerdi bu raporum 1 yıllıktı ve ben 2 yıl önce tekrar rapor çıkardım nakil.oldugum için ve tansiyon olduğu için %73 oran verdiler bu defa boya vermediler ama boyum aynı sonuçta bir değişiklik olmadı ben araç almak istiyorum ve ayaklarım frene rahat yetişmiyor ben boydan dolayı oran alıp otv siz arac alabilir.miyim il saglik müdürlüğüne komisyona girecem çarşamba günü sizce bana özel tertibatlı araç verirler mi ötv den faydalanmak için lütfen yardımcı olurmusunuz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Boy kısalığından dolayı pedalların yükseltilmesi özel donanıma girer ve size ötv indirimi yolunu açar. Kuvvetle muhtemel yararlanırsınız.

Alyel

Üye
Üye
Boy kısalığından dolayı pedalların yükseltilmesi özel donanıma girer ve size ötv indirimi yolunu açar. Kuvvetle muhtemel yararlanırsınız.[/QUOTE
Yarın il saglik müdürlüğünde heyete girecem ekstra bisey belirtmem lazım mı peki sizce

septik

Editör
Editör
[MENTION=25023]Alyel[/MENTION]

Şuan sitede olduğunuzu gördüğüm için yazıyorum, o kadar kendinize sıkıntı yaratacak bir durum yok rahat olun mevcut durumunuz neyse o, ben buyum diye kendinizide ikna edin konu kalmaz. ve siz bizler gibi mükemmelsiniz.

Alyel

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba bir konu başlığı almıştım boy kısalığından otv siz arac verirler mi diye ben bugün il saglik müdürlüğünde kurula girdim boyum 1.40 ama red cıktı kurumdan bide doktor bayanlarda boy ortalaması bu diyor zaten ne sizce bu normal daha önce benim durumumda olup arac alan var mi lütfen yardımcı olur musunuz raporda itiraz etmedim gideceğim.hastanede aynı kararı verip lütfen bir bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz..

Tekerlekli Sandalye