Bu Hastalıklar için fikiriz Nedir?

KaanAras

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşalar, malum forumda konu açtım 3 gün cevap bekledim,2 gündür burayı takip ediyorum daha ilgili ve alakalı gördüm. Sorum şu;

20 yıl önce pankress ameliyatı oldum ve 20 yıldır sene de 2-3 kere akut pankress ataklarım oluyor, bunun yanında bir kere kalp krizi geçirdim ana damara 1 stend takıldı. Hipertansiyon ve yüksek kolestrol ilaç raporlarım mevcut.20 yıl önce olduğum ameliyat ile ilgili hiç bir veri yok elimde sadece karnımda dikiş ve dranej izleri var. Hastaneyi aradım geçen hafta çok eski imha oldu dediler. Ne önerirsiniz?
1- Diğer şikayetler ile %60 üstü rapor almam mümkün mü?

3 kere anjio, kalp krizi, stent
Akut pankreatit
Genetik kolestrol raporlu
Tansiyon ilaç raporum var
2014 girişliyim 19 yıl sigortam var %60 alırsam direk emekli olabiliyorum onun diğer türlü 1 sene beklemem gerek.

2-Başvuru forumunda başvurma nedenine vergi indirimi için mi yazayım?

9 mayısta kurula gireceğim önerileriniz ve görüşleriniz benim için çok önemli.

Engin Berk

Üye
Üye
Elinizde olan belgeleri ibraz ederek bu konuda destek alabilirsiniz.

Doğan_ayd

Üye
Üye
Benim bildiğim kadarıyla 1 arşive kaldırılır çok eski tarihlileri sisteme ekleyip öyle imha ederler
2. Konu tek hastalıkta malullük için %60 engelli emeklilik için %40 olması gerekiyor engelli emekliliğini yakınsa engelli emekliliği bekle

İsen Buga

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşalar, malum forumda konu açtım 3 gün cevap bekledim,2 gündür burayı takip ediyorum daha ilgili ve alakalı gördüm. Sorum şu;

20 yıl önce pankress ameliyatı oldum ve 20 yıldır sene de 2-3 kere akut pankress ataklarım oluyor, bunun yanında bir kere kalp krizi geçirdim ana damara 1 stend takıldı. Hipertansiyon ve yüksek kolestrol ilaç raporlarım mevcut.20 yıl önce olduğum ameliyat ile ilgili hiç bir veri yok elimde sadece karnımda dikiş ve dranej izleri var. Hastaneyi aradım geçen hafta çok eski imha oldu dediler. Ne önerirsiniz?
1- Diğer şikayetler ile %60 üstü rapor almam mümkün mü?

3 kere anjio, kalp krizi, stent
Akut pankreatit
Genetik kolestrol raporlu
Tansiyon ilaç raporum var
2014 girişliyim 19 yıl sigortam var %60 alırsam direk emekli olabiliyorum onun diğer türlü 1 sene beklemem gerek.

2-Başvuru forumunda başvurma nedenine vergi indirimi için mi yazayım?

9 mayısta kurula gireceğim önerileriniz ve görüşleriniz benim için çok önemli.
%60 alsanız bile Malül değil Engelli emekli olursunuz. Çünkü hastalığınız- rahatsızlığınız işe girişten önce vardı. 1 sene beklemeniz gerek yoksa rededilir.

KaanAras

Üye
Üye
%60 alsanız bile Malül değil Engelli emekli olursunuz. Çünkü hastalığınız- rahatsızlığınız işe girişten önce vardı. 1 sene beklemeniz gerek yoksa rededilir.
Amacım zaten engelli emekli olmak. %60 olmasını isteme nedenim sigortam 19 yıl 1 yılım eksik %60 altı olsura askerliği ödeyip emekli olabilirim ki o da masraf. Salı gireceğim bakalım.

Tekerlekli Sandalye