Bu İşi Yapamaz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
------------

Bu İşi Yapamaz adlı öyküyü PDF formatında okumak için tıklayızın

Yazar: Öztürk ACUN
ÖZGEÇMİŞİM (Yaşam öyküm):
1956-Artvin-Şavşat’ta doğmuşum. 1968 yılında Susuz Kazım Karabekir Öğretmen Okulunda okumaya başladım. 1975 yılında okul bitince öğretmen olarak Mardin, Kars, Bilecik, Sakarya illerinde çalıştım.
Bu arada Gazi Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması Bölümünü bitirdim. Şu anda Ankara İlinde Eğitim Denetmeni olarak görev yapıyorum.
Hürriyet Gazetesi, Akbaba, Yaba, Milli Eğitim, Şiir Dünyası, Köykent Dergilerinde fıkra, öykü, şiirlerim yayımlandı. Kars Gazetelerinde haber, öykü, şiir, makaleler yazdım. Edebiyat Defterinde yazı ve şiirlerim, Antoloji.com’da şiirlerim var. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) çok güzel...özellikle sonradan engelli olanların ve terkedilenlerin okuması, ders alması gereken bir güzellik...

Şimdi mutluyum. Hayatın zorluğunu yenmek için uğraşıyorum her insan gibi. Benim sadece fiziksel engelim var. Düşünüyorum, üretiyorum, yazıyorum.

aynen ben de :) hayatın bana sunduğu çekilmezliğe katlanıyorum, zorluklarıyla savaşıyorum ve aslında garip bir şekilde sağlıklı yaşamımda hiç olamadığım kadar çok mutluyum tüm acılarıma rağmen...

Sizi tebrik ederim...yazmaya devam edin çünkü bu konuda herkese nasip olmayacak bir hayal gücünüz var...

Tekerlekli Sandalye