Can dostum (Intouchables)...

İskender Durgun

Üye
Üye
can-dostum-film-fragman.jpg

Harika bir fransız filmi (2011 Yapımı). Ben etkilendim. Boyundan felçli biri ile zenci bir yardımcının arasında geçen sıradışı dostluğunu anlatan bir film. Mutlaka seyretmelisiniz. Komedi dram arasında bir film. LÜTFEN SEYREDİN ve buraya yorum yazın. İyi seyirler...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) İçimdeki Denizden sonra ki en çok beğendiğim 2. film konusu engelliler olan ve bu filmde sadece dram yok, tam gözyaşlarınız birikmişken göz pınarlarınızda daha akmaya başlamadan bir anda kendinizi gülerken buluyorsunuz. Gerçekten çok güzel ve etkileyici bir filmdi.Yaşanmış bir hikaye olması da filme değer katan bir diğer yanı.

İzlemeyenlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ederim.

İskender Durgun

Üye
Üye
Videoda ki bazı yorumlara katılmasamda film hakkında bilgi veriyor....

G

güz gülleri

Guest
ben izledim,hızımı alamadım bir daha izledim :) çok etkilendiğim harika bir film herkese tavsiye ederim.

İskender Durgun

Üye
Üye
Yorum videosundaki gözlüklü adama bir lafım var ; Hiç altını temizleten engellinin o durumda ki hissini yaşamış mı?

KARDELEN

Üye
Üye
Ben seyrettim filimi çok beğendim sizlerinde seyretmesini isderim tşkler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bugün film CD sini aldırdım. Heyecanla TV ye takıp izlemeye izlemeye başladım. Daha önceden izlediğim film çıktı. Ama bu konuda adı geçen filmle uzaktan yakından alakası yok. Aynı ada sahip başka bir film almışız iyimi.
sinemaafisleri_candostum.jpg

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Çok canımı sıktı yahu. :) CD yi yeğenime aldırdım. Böyle bir durumla karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim. Bilseydim filmin orjinal adınıda yazardım.

G

güz gülleri

Guest
pc de oturup baksaydın canın sıkılmazdı :) kaşındın :):)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Azmin zaferi. :) CD leri dün aldım bügün Can Dostum'u izledim. Yarında içimdeki dans'ı izleyeceğim. Filmde en hoşuma giden kısım, "Bu adamlarda merhamet olmaz... ben zaten merhamet istemiyorum ki..."
Filme 10 üzerinden 7 verdim. Çok çok üst düzey bir film olduğu söylenemez ama izlenmeye değenecek bir film. Filmin son sahnesindeki felçli adamla aylardır mektuplaşan kızın buluşması geçiştirilmiş. Bence filmin kilit noktalarından biri orasıydı...
İçimdeki deniz'in kalitesinde bir film arıyorum. Bakalım belki içimdeki dans o kalitededir. Yarın izleyip yorumumu yazıcam...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Sayın yöneticim sözkonusu filme bütün dünya 10 üstünden 9 verirken sen 7 verdin :) demek notun çok kıtmış ...'' Çok çok üst düzey bir film olduğu söylenemez ama izlenmeye değecek bir film.'' demişsin ve ben de pes diyorum :):) :)

İçimdeki Deniz benimde favori filmim :) bu konuda anlaştık işte :)

G

güz gülleri

Guest
ben çok beğenmiştim hatta hızımı alamadım iki kere izledim.ordaki dostluk aklımı başımdan aldı zaten :D

Tekerlekli Sandalye