Ceza ve Tevkif Evleri ÖMSS Açıklaması

gülümse_hayata

Üye
Üye
ÖSYM tarafından ÖMMS ve kura ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına...

ÖSYM tarafından ÖMMS ve kura ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına yerleştirilen adayların 27/03/2013 tarihinden itibaren aşağıda yazılı belgeler ile birlikte yerleştirildiği yer Cumhuriyet Başsavcılığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru esnasında ilgililerden alınacak belgeler;

1. ÖSYM yerleştirme sonuç çıktısı,

2.Diploma aslı veya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarınca onaylı sureti,

3.Nüfus cüzdanının Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarınca onaylı sureti,

4."Özürlülük Ölçütü Sınıflandırılması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik" hükümlerine göre alınmış ve Yönetmelikte kabul edilen oranda özürlü olduğunu gösteren (ÖSYM’ye sınav için ibraz edilen) Sağlık Kurulu Raporu'nun aslı veya onaylı sureti(Aslı getirildiğinde komisyonca onaylanacaktır.),

5. Mal Bildirim Beyannamesi.

derderbo

Üye
Üye
Ben daha atandığım ilçe adliyesinden haber bekliyorum.

smyzkrkc

Üye
Üye
beyler evrakları verdikten sonra napcaz

namso42

Üye
Üye
Ben Niğde Ceza ve Tevkifevlerine atandım. Buayın başında evraklarımı Niğde adliyesine teslimettim. Bana bizim seni aramamızı bekleyeceksin dediler. Bu süre nekadar sürer bilgi verebilecek olan var mı? Teşekürler.

derderbo

Üye
Üye
Güvenlik tahkikatın bitmesine bağlı,bende cvtev atandım.sanırım 15 mayısa kadar biter.

derderbo

Üye
Üye
Kardeşim 15 mayıs olursa öpüp başımıza koyalım ben en erken söyledim.İnşallah dahada erken olur ama kurumun işleyişi bu şekilde.Ayrıca tecrübemizide yabana atma.Sabredeceğiz

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşım beni bugün atandığım cvt nin adliyesinden aradılar;bir dilekçe eksikmiş herhangi bir kamu kurumunda mecburi hizmetim yok diye,görevli ayrıca şuan güvenlik araştırmanız yapılıyor bir aya kalmaz işbaşı yaparsınız dedi.

deeppdream

Üye
Üye
Arkadaşlar c.t.e. Atamasi çikip göreve başlayan oldu mu __????

deeppdream

Üye
Üye
C.T.E Ataması çıkan işe başlayan oldumu arkadaşlar ....???

derderbo

Üye
Üye
Yok arkadaşım cte henüz göreve kimse başlamadı.mayısın 15.den önce beklemeyin.Şuanda güvenlik soruşturması devam ediyor.

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşlar;cte atananlar çarşamba gününden itibaren işbaşıları başlayacak.diğer sitelelerden arkadaşlar açıkladı.onları çağırmışlar.

smyzkrkc

Üye
Üye
derderbo kardeş sennle face gibi daha seri halde sohbet edebilecğim herhangi ir kaynak var mı ? bir de en son yazdığını kaynağını gösterebilir misin rica etsem ?

derderbo

Üye
Üye
Memurlar net forum Engelli memurlar kategorisi cte başlığında kaynak bakabilirsin.

smyzkrkc

Üye
Üye
Bugün komisyonla yüzyüze görüştüm c.t.e ye vhki kadrosuya atananların evrakları gönderilmemiş önümüzde ki hafta gelme ihtimali yüksek dedi

derderbo

Üye
Üye
Cte ne vhki olarak atananlar önlisans kadrolarımıydı.

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşım detaylı anlat evrakları nereye gönderilmemiş.

Tekerlekli Sandalye