Ceza ve Tevkif Evleri ÖMSS Açıklaması

smyzkrkc

Üye
Üye
atama yazısı gelmemiş daha vhki lise kadrosuydu

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşım cte ri lise için vhki kadrosu açmamıştı memurluk ve hizmetli kadroları açtı.o yüzden yanlışın var.

derderbo

Üye
Üye
Yok kardeşim tercih kiavuzunu iyi incele cte lise sadece memurluk ve hizmetli yanlişın var.

smyzkrkc

Üye
Üye
derderbo kardeş hayırlı olsun senin kağıdın gelmiş :)

derderbo

Üye
Üye
Teşekkür ederim kardeşim.Kağıdın bana değilde valilik onayından sonra atandığım kuruma geldi.
Komusyondan aranarak işbaşı için tebliğ aldım Perşembe günü Allah izin verirse işbaşı yapacağım.
Önümüzdeki hafta sizleride işbaşı için ararlar.mayısın 15 ne kadar biter hepsi.
Hepimize hayırlı olsun inşallah.

smyzkrkc

Üye
Üye
derderbo kardeş ortam nasıl iş nasıl bize anlatır mısın ?

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşım A tipi kapalı cte deyim.sağlık biriminde mahkumların hastane sevk,ilaç bilgisayarla uyap a kayıt vb.işlemler ortam iyi arkadaşlarda iyi.öğle yemeği

namso42

Üye
Üye
Arkadaşlar ben de CTE ye Niğdeye atandım. Evraklarımı verdim. Daha sonra raporum eski olduğu için raporumu yenilememi istediler. Yeniden rapor alıp teslim ettim. Geçen gün aradım bilgi almak için. Sizin bizi aramanıza gerek yok biz size ulaşırız dediler.

Derderbo kardeşim allah utandırmasın sen başlamışsın. Seni işe başlaman için çağırdıklarında kaç gün süre verdiler kardeşim. Malum ev tutulacak. Eşya felan alınacak. Nasıl yapsam bilemedim. Bilgi verirsen sevinirim. Tekrar hayırlı olsun. Teşekürler.
Teşekkür ederim kardeşim.Telefonla yada tebligatla işbaşı için tebliğ edildiğin günden sonra 15 gün içinde işe başlaman gerekiyor.
Ben telefondan bir hafta sonra işbaşı yaptım.vanda prefebrik evde kalıyorum çok konforlu yapılmış.

smyzkrkc

Üye
Üye
15 gün içinde başlaman gerekiyor namso kardeş niğdede kiralar yüksek değil o kadar

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşlar ben de CTE ye Niğdeye atandım. Evraklarımı verdim. Daha sonra raporum eski olduğu için raporumu yenilememi istediler. Yeniden rapor alıp teslim ettim. Geçen gün aradım bilgi almak için. Sizin bizi aramanıza gerek yok biz size ulaşırız dediler.

Derderbo kardeşim allah utandırmasın sen başlamışsın. Seni işe başlaman için çağırdıklarında kaç gün süre verdiler kardeşim. Malum ev tutulacak. Eşya felan alınacak. Nasıl yapsam bilemedim. Bilgi verirsen sevinirim. Tekrar hayırlı olsun. Teşekürler

Cvp;
Teşekkür ederim kardeşim.Telefonla yada tebligatla işbaşı için tebliğ edildiğin günden sonra 15 gün içinde işe başlaman gerekiyor.
Ben telefondan bir hafta sonra işbaşı yaptım.vanda prefebrik evde kalıyorum çok konforlu yapılmış.

Yanlşlıkla senin mesajının içine kaydettim cvp senin mesajın içinde

deeppdream

Üye
Üye
Arkadaşlar bende atandim ama daha iş başi için çağirilmadim evraklarin imzada olduğu söyleniyor ankarada ... Komisyon kaleminden aranacaksiniz dediler bu gün itibariyle arayan olmadi ....
Sormak istediğim şu an benim gibi işbaşi yapmamiş olanlar var mi ....?????

derderbo

Üye
Üye
Tanıdığım işe başlamayan bayağı arkadaşlar var,diğer engelli sitelerindende takip ediyorum. beni 27 nisanda çağırdılar 2 mayısta işbaşı yaptım.
Merak etme senide çağırırlar.

smyzkrkc

Üye
Üye
bnide aramadılar daha

Tekerlekli Sandalye