Diş ve ağız sağlığı merkezinde engelli randevu önceliği var mi rezerve randevu sistem

Mehmet.00

Üye
Üye
Diş ve ağız sağlığı merkezinde engelli randevu önceliği var mi rezerve randevu sistemi orda geçerli mi

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=22609]Mehmet.00[/MENTION]
Bildiğim kadarıyla ağız ve diş sağlığında hatta İstanbul Göztepe ağız ve diş sağlığı merkezinde bizzat gördüğüm engelli bankoları var. Orada kayıt yapıldığı zaman randevu önceliğiniz oluyor diye biliyorum.

Mehmet.00

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla ağız ve diş sağlığında hatta İstanbul Göztepe ağız ve diş sağlığı merkezinde bizzat gördüğüm engelli bankoları var. Orada kayıt yapıldığı zaman randevu önceliğiniz oluyor diye biliyorum.
O acilde geçerli polikinlik için diyorum ben diş yapımı polikinlik yapıyor ya asama asama randevu veriyor kesim ölçü dolgu hepsi için ayrı ayrı randevu istiyor

gülümse_hayata

Üye
Üye
Acilde değil polikliniktede gördüm ben evet dediğiniz gibi aşama aşama hepsine randevu veriliyor. Engelli bankosundan kayıt açtırırsanız ilk muayne için sonrasında zaten randevularınız düzenlenecektir.

Mehmet.00

Üye
Üye
Acilde değil polikliniktede gördüm ben evet dediğiniz gibi aşama aşama hepsine randevu veriliyor. Engelli bankosundan kayıt açtırırsanız ilk muayne için sonrasında zaten randevularınız düzenlenecektir.
Tamam teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye