Doğalgaz yardımı nasıl alınıyor

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Arkadaşlar dogalgaz yardımı nasıl alınıyor nereye başvurulur yardımcı olur musunuz

Timsah

Üye
Üye
Doğalgaz yardımı onaylanan varmi benim hâlâ süreç devam ediyor yaziyor

Spaceman

Üye
Üye
Dogalgaz yardımı için elinize bir tek Doğalgaz faturasını ve kimliğinizi alıp Sydv ye gidip başvuru yapmanız lazım, 10 gün içinde sonuçlanır ve e Devlet soysal yardım Bilgireri kısmına düşer sonucunuz , bildiğim kadarıyla başvurular bir Sydv üzerinden yapılıyor direkt olarak , E-devlet doğalgaz başvurusunu kapattılar Sydv üzerinden başvuruları alıyorlar

emrebey38

Üye
Üye
Dogalgaz yardımı için elinize bir tek Doğalgaz faturasını ve kimliğinizi alıp Sydv ye gidip başvuru yapmanız lazım, 10 gün içinde sonuçlanır ve e Devlet soysal yardım Bilgireri kısmına düşer sonucunuz , bildiğim kadarıyla başvurular bir Sydv üzerinden yapılıyor direkt olarak , E-devlet doğalgaz başvurusunu kapattılar Sydv üzerinden başvuruları alıyorlar
benim reddetmişlerdi dün akşam edevlet üzerinden tekrar başvuru açılmış arkadaşlar bakalım sonuş ne olacak

Spaceman

Üye
Üye
Sydv heyeti Hafta bir defa toplanıyor Genellikle çoğu Sydv de Perşembe yada cuma

Timsah

Üye
Üye
Hayırlı olsun özge hanım insallah bizimde onaylanir

wicked

Üye
Üye
dogalgaz tüketim desteği yatırılmaya başlandımı alan varmı telefon uygulamasında videolarda alanlar var dogrumu benim e devlette miktar yazmiyor devam ediyor yazıyor ist yatırıldımı başvuru tarihi 10 1 2024 kabul onaylanmış devam ediyor yazıyor

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaşlar bu ay aile destek ödemelerini zamsız 950 tl aldım ocakta,
şubatta zam var mı kaç lira oldu bilhisi olan var mı acaba !! tsk edrm

Özge52

Üye
Üye
dogalgaz tüketim desteği yatırılmaya başlandımı alan varmı telefon uygulamasında videolarda alanlar var dogrumu benim e devlette miktar yazmiyor devam ediyor yazıyor ist yatırıldımı başvuru tarihi 10 1 2024 kabul onaylanmış devam ediyor yazıyor
Evet yatırıldı bana 1005 tl yattı ankara

Tekerlekli Sandalye