Düşük verilen sağlık raporu için ne yapabilirim?

Resatgz

Üye
Üye
Ben 5 sene önce şizofren rapor aldım yüzde 80 ilaç kulandım doktura her üç ayda gidip ilaç yazdım dört beş ilaç değiştirdim hastanede yatışım olmadı doktor hiç demedi rapor yenilemek için gittim direk oturdum bu kadar puanı vermem dedi 40 puan verdi benim hem okb hastalığım var hem ülser hem alerjim 15 senedir var askerde iken köpek külubesini temizledim hastalık oradan geldi artık hayır görmedim her sene beş altı ay sürüyor ve artık hiç bir işte çalışamaz oldum ben psikiyatri doktoruna dedim hocam benim neden hastalıklarımı yazmadın ben keyfimdenmi çalışmıyorum bana dedi senin geçmişini biliyorum çık dışarı kaybol hiç bir şey demeden çıktım ben ne yapabilirim nasıl bir yol sabah kahvaltı yapmıyorum pek öğlen açlık krizi geçiriyorum tatlı bir şeyler yedimi rahat olurum açlıktan bazen ellerim titriyor sinir krizimde var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240625-222036.jpg
    Screenshot_20240625-222036.jpg
    178.4 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20240625-222032.jpg
    Screenshot_20240625-222032.jpg
    516.1 KB · Görüntüleme: 25

Resatgz

Üye
Üye
Rapora itiraz edeceksiniz.
İtiraz etsem puan düşme ihtimali varmı yada aynımı kalır itiraz etsem de sonra uğraşmak istemiyorum başka şehir ile üniversite ile bana en yakın şehir van puan düşerse Diyarbakıra sevk etse maddi imkanım yok oraya buraya gitmeye

İsen Buga

Üye
Üye
İtiraz etsem puan düşme ihtimali varmı yada aynımı kalır itiraz etsem de sonra uğraşmak istemiyorum başka şehir ile üniversite ile bana en yakın şehir van puan düşerse Diyarbakıra sevk etse maddi imkanım yok oraya buraya gitmeye
itiraz etme süreniz 30 gün..
Olurda itiraz edemezseniz 6 ay sonra tekrar muayene olabilirsiniz:
Tekrar muayene olurken yukarıda ilk yazdığınız taleplerinizi iletebilirsiniz yoksa rapor 3 sene geçerli diye sizi kapı dışarı ederler.

Tekerlekli Sandalye