Dul yetim aylıkları intibak yasasından yararlanacakmı?

egribey

Üye
Üye
Sevgili arkdaslar benim sorum şu annem dedeimden ve dul oldgundan dolayi babamdan maas almaktadir 2004 de almaya basladi dedem de babamda 2000 den once emekli oldu hatta dedem 9000 gunden 1982 yillarindan emek oldu simdi annem 2004 de mass almaya baslkdi ama bu maaaslara intibak yapilacakmi yapilmicakmi bilmiyoruz bilgisi olan varsa yazabilirmi,?_

destiny07

Üye
Üye
benim babamda 2004 de emekli oldu valla bende bilmiyorum intibak tan yararlanırmı ?

egribey

Üye
Üye
ya suraya bı acıklık getırın baslık degısmsı 2000 once sı dedem ve babamda emeklı oldu annem 2004 de almaya basldı intibak oluyomu olmuyomu 2004 de almaya basldgı ıcın intibak olmaz mı olurmu daha nasıl sorayımü

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Mesaj yazarken biraz daha dikkatli cümleler kullanın. Burada kimse sorunuza cevap vermek zorunda değil. Sorunun cevabını kimse bilmiyor olabilir, yada soru gözden kaçmış olabilir.
Ben yinede bildiğim kadarıyla yanıtlayayım. İntibak yasası 2000 tarihi ve öncesi emekli olanları kapsıyor. Deden ve baban yüksek ihtimalle yararlanır. Net bilgi için istikamet SGK.

L

Liza

Guest
kardesim netten arastırın mutlaka cevabı var...

Tekerlekli Sandalye