Durum Bildirir Raporu ?

borneo

Üye
Üye
İyi günler arkadaşlar bu durum bildirir raporunu merak ettim. Benim %44 engelli raporum var bbunu alalı daha 2 hafta oldu ancak bazı konularda atanınca durum bildirir raporu da istiyolar mış veya devlet memuru olabilir ibaresi istiyolarmış bunun için durum bildirir raporu alıcam merak ettiğim şe bu raporu alırken tüm doktorlara görünüyoz mu görünüyosak tahlil , röntgen vesaire gibi şeyleri tekrar etmemiz mi gerekiyo yoksa sadece engelli raporunu gösterip durum bildirir raporu mu isticez ?

Hakan.60

Üye
Üye
Benden de istenmişti
Sizin raporda yazan engelin verecekleri işte sorun olup olmayacağını doktordan raporlama olayı.
Engel branşında ki doktorun görüşü ile hangi işlerde hangi şartlarda ve hangi ortamlarda çalışıp çalışmayacagınızı belirliyorlar.
Kurumda beni yeni bir bölüme atarlarken durum bildirme raporu istemislerdi.
Ki nitekim durumum o ortama uygun değil diye rapor verdiler :) ve kadro yetersizliğinden iş akdime son verilmişti.
Kısacası bu raporun yeri bende çok önemli ve çok derin :)
Ama sizin sorunuzdan ben daha ziyade durum bildirme değilde memur olabilmek için sınavlara girebilmek için rapor almak anladım.eger sorunuz bu yönde ise normal heyet raporunda calisabilir veya iş için diye ibare olması gerekiyor.sınava girer atanirsiniz.atandığıniz kurum gerek duyarsa zaten durum bildirir raporunu sizden talep eder.o durumda zaten kurum kendisi sevk ediyor.siz kafanıza göre rapor almıyorsunuz.Alsanizda kurum kabul etmeyip tekrar istediği hastaneye sevk edebiliyor.
Yazim baya Uzun oldu kusura bakmayın.

Ödül

Üye
Üye
Merhaba ben yeni uyeyim. Down senduromlu 32 yasinda oğlumuz var.surekli raporu vardı.egitim alıyordu. Okulda der suresi dolmuş.artik okula girmiyor. Evde bakim için basvurduk.rapor yenilemeli istediler surekli yaziyorken raporda 15.5.1919 da yari ozurlu raporu verdiler. Ne yapabilirim

septik

Editör
Editör
[MENTION=25008]Ödül[/MENTION]

Bana kalırsa down snduromu ile ilgili sağlık raporu yeniden çıkarsanız dahi evde bakım ihtiyacı olduğu kesindir.

Tekerlekli Sandalye