E-devlet üzerinden evde bakım maaşı ödeme bilgileri sorgulanabiliyor

okatur

Üye
Üye
Hocam sanırım sosyal hizmetlere ödeme aktarıldığında sisteme geciyor yada edevlet yavaş..insanları diken üstünde tutmaktan başka birşey değil.

geçen ay benim e devlet sayfam dada kayıt yok diye yazıyordu ben bile korktum ki bakım parasını mı kestiler diye, demek ki yoğunluktan dolayı sisteme geçiremiyorlar....

R

rahim

Guest
EDevlette ağustos gözüküyor arkadaşlar. Sistemlerde yorgunluktan belki gorunmuyordur panik yapmayın. Bişey soracağım eşim 1,5 aydır issizdi çok şükür bugün iş buldu sosyal hizmetlere gitmeyip tek arasam haber versem olur mu? allah hepimizin yardımcısı olsun

olmaz.niye olmaz eşinizin ne kadar ücret aldığını gösterir imzalı belgeyle bizzat gidip bildirmeniz gerekir.telefon ederseniz benim yazdığımı söyleyecekler. onun için eşinizin aldığı maaş veya ücreti gösterir yazılı belgeyle giderseniz daha iyi olur ve yorulmamış olursunuz.saygılar

Edizabi34

Üye
Üye
olmaz.niye olmaz eşinizin ne kadar ücret aldığını gösterir imzalı belgeyle bizzat gidip bildirmeniz gerekir.telefon ederseniz benim yazdığımı söyleyecekler. onun için eşinizin aldığı maaş veya ücreti gösterir yazılı belgeyle giderseniz daha iyi olur ve yorulmamış olursunuz.saygılar

Eşim asgari ücretle ise girdi. Evde bakıma kayıt olurken bilgisayardan eşimin işini görmüşlerdi. 1,5 ay önce aradım eşim işsiz kaldı diye maaş kesilir mi diye hayır dedi eve ölüm aylığı 500tl ve yine asgari ucretgiricek 1.5 ay öncesiyle aynı annem kronik şizofreni oraya gidip gelmek çok zor oluyor yarın tel arayım deneyim şansımı insaallah kolaylık sağlarlar.

R

rahim

Guest
Eşim asgari ücretle ise girdi. Evde bakıma kayıt olurken bilgisayardan eşimin işini görmüşlerdi. 1,5 ay önce aradım eşim işsiz kaldı diye maaş kesilir mi diye hayır dedi eve ölüm aylığı 500tl ve yine asgari ucretgiricek 1.5 ay öncesiyle aynı annem kronik şizofreni oraya gidip gelmek çok zor oluyor yarın tel arayım deneyim şansımı insaallah kolaylık sağlarlar.

sonucunu yazarsanız seviniriz.

yasaksız

Üye
Üye
Bakım paraları sisteme yansımış mi millet var mı gören e devlette bende görünmüyor daha. ama bir kaç kişi yazmış bizde neden gözükmüyor

Edizabi34

Üye
Üye
ben bayram ikramiyesini bildirdiğimde bizede eve gelip inceleme yapmışlardı.bir sorun çıkmamıştı.

Eşim ise dun girdi icin bi ay sonra sistemde çıkar dedi onun icin dilekçe vermem istendi p.tesi eşim izinli annemle cocugu ona emanet edip sabah erkenden gideceğim. Insaallah aksilik olmaz allah hepimizin yardımcısı olsun.

yasaksız

Üye
Üye
Ya yine bugünde gözükmedi e devlette. Gören varmı Mersinli olup

sunayca

Üye
Üye
E-devlet de görünüyor artık . Bakanlıklar birleştiği için çalışma bakanlığı sayfasında görünüyor

sunayca

Üye
Üye
E devlette goruneni soruyorsanız zamlı temmuz maaşı

R

rahim

Guest
konya hala gözükmüyor.1 ağustostan beri kayıt bulunamadı yazıyor.

eagle20

Üye
Üye
konya hala gözükmüyor.1 ağustostan beri kayıt bulunamadı yazıyor.

Kayıt Yok Denizli 6 yada 7 gibi sisteme geçiriyorlar burda arkadaşlar durduk yere maaş kesmezler adres değişikliği bildirmezseniz yada gelir aşımı olursa anca o zaman

Tekerlekli Sandalye