E-devlet üzerinden evde bakım maaşı ödeme bilgileri sorgulanabiliyor

haykolik

Üye
Üye
Adana hala kayıt bulunamadi yazıyor arkadaşlar varmı baska kayıt bulunamadi yazan

anatomie

Üye
Üye
Adana hala kayıt bulunamadi yazıyor arkadaşlar varmı baska kayıt bulunamadi yazan
Tekrar merhabalar, evet şuan içün Hatay da halen henüz daha Kayıt Bulunamadı diye belirtilmektedir maalesef [emoji848][emoji848]

Bu ay bayram tatili vesilesiyle güncelleme henüz daha gerçekleşmemiştir veya geç güncellenmektedir [emoji852]️

En derin saygılarımla

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

qxqxqx

Üye
Üye
kaç gündür bakıyorum siteye edevlette kayıt bilmemne kardeşim maaşımız kesilme durumu var nakil falan sizin bu saçmalıklarınızımı okuyacağız kaç defa dendi edevlet kayıt yazması önemsiz

R

rahim

Guest
kaç gündür bakıyorum siteye edevlette kayıt bilmemne kardeşim maaşımız kesilme durumu var nakil falan sizin bu saçmalıklarınızımı okuyacağız kaç defa dendi edevlet kayıt yazması önemsiz

abi ben cahilim kusura bakmada ne demek istediniz anlamadım

yılma

Üye
Üye
İnşallah tamamen güncellenir bütün iller e devletde

Poyraz78

Üye
Üye
E dewlet izmir için 13 olarak güncellenmiş.2 gün önce 17 yazıyordu. 13.de yatmaz yine 15.ni bulur.

haykolik

Üye
Üye
Adana edevlette guncellendi 11 06 2019 yazıyor en son alınan ödeme yazıyor

anatomie

Üye
Üye
Hatay içünde an itibariyle e-devlet kaydı güncellenmiş olup Hatay içün ödeme tarihi 13 haziran olarak gözükmektedir lakin muhtemelen o tarihten daha erken yatabilir zaten yattığı anda hemen burdan tekrardan yazarım arkadaşlar yani beklemede vede takipteyiz herdaim olduğu gibi inşallah [emoji106]

En derin saygılarımla

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Poyraz78

Üye
Üye
İzmirden bilgisi olan varmı.? e devlette sabah 13 yazıyordu.şimdi 17.si olmuş.sos hiz arayıp bilgi alan varmı acaba...

mir33

Üye
Üye
Bilgileri güncellenen var mı? Bizde hala teknik aksaklık mesajı görünüyor.

D.BULUT

Üye
Üye
[MENTION=12136]mir33[/MENTION] bizde de aynı durum mevcut 3 gündür sistem hatası veriyor.tuhaf bir durum.

mir33

Üye
Üye
https://www.kamupersoneli.net/gunde...iliyor-devlet-personel-baskanligi-h76154.html
Devlet Personel Dairesi kadrolarının geçiş işlemleri nedeniyle e-devlet sayfasında çalışma yapılıyor olabilir.

Düzeltme: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının e-devlet üzerindeki diğer hizmetleri çalışıyor. Bakanlığın bilgi-işlem dairesini aradım. Ulaştığım kurum görevlileri Beyaz Masayı aramam gerektiğini söylediler. Ben bugünlük telefon trafiği limitimi, kurumlardaki kayıtsızlığa ve birbirinden habersizliğe dayanma kapasitemi doldurdum.

yılma

Üye
Üye
E devlet türksata bağlı ozaman tütksatta bakım var demekki

D.BULUT

Üye
Üye
Bolu içinde aynısı yazıyor,bu arada denetim yapıyorlar yalnız önce eve değil etraf dan sorguluyorlar,ben boludayım beni bir kaç kişiye sormuşlar,aynı şekilde ankara ve bursada olan tanıdıklarıma da aynı denetlemeyi yapmışlar..

Tekerlekli Sandalye