E-devlet üzerinden evde bakım maaşı ödeme bilgileri sorgulanabiliyor

anatomie

Üye
Üye
E-devlet'te tam olarak oturmadı sanırım.Geçen ay benimde 12 yada 13 üne kadar gözükmedi.Sonra gözüktü orda 15 ödeme günüydü 20 sinde ödeme oldu.Mayıs ayınınki 10 unda gözüküyordu şimdi baktım gözükmüyor.Paniklemenize gerek yok.

değerli arkadaşım, sizdede " Kayıt Bulunamadı " mı yazıyor e-devlette acaba ??

mir33

Üye
Üye
Bizim hala "kayıt bulunamadı" diyor. Sizde de öyle mi?

yılma

Üye
Üye
Sistemle ahlakalı yada bayramdan önce ödençekse eğer ödeme günleri günçeliniyor herhalde bendede kayıt yok diyor

R

rahim

Guest
Sistemle ahlakalı yada bayramdan önce ödençekse eğer ödeme günleri günçeliniyor herhalde bendede kayıt yok diyor

Bayram haziranın 15 de ödemelerin büyük bir kısmı zaten 13 ne kadar ödeniyor. Bayramla ilgisinin oldugunu sanmıyorum. Hayırlısı

serbetcimehmet

Üye
Üye
ewt sistem güncellenmesi yapılmamıştır veriler girilip güncelleştiğinde herkesin aktif hale gelip görülebileceğini düşünmekteyim

mir33

Üye
Üye
Hala "kayıt bulunamadı" yazısı çıktığı için maaşımızın durumunu sormak üzere sosyal hizmetler müddürlüğüne gittim. Beni heyete yönlendirdiler. Heyet ile e-devletin ilgisi ne? Maaşı heyet mi yatırıyor? Sadece başlarından savdılar. E-devletten maaş sorgulanabiliyor denmesi bile bu şartlarda anlamlı değil. Keşke yardım vereceklerine iş verseler.

yılma

Üye
Üye
Hala "kayıt bulunamadı" yazısı çıktığı için maaşımızın durumunu sormak üzere sosyal hizmetler müddürlüğüne gittim. Beni heyete yönlendirdiler. Heyet ile e-devletin ilgisi ne? Maaşı heyet mi yatırıyor? Sadece başlarından savdılar. E-devletten maaş sorgulanabiliyor denmesi bile bu şartlarda anlamlı değil. Keşke yardım vereceklerine iş verseler.

Sosyal hizmetlerle heyetle ne ahlaka sistemden kaynaklanan bir sorun bir kaç güne kadar sistemde gözükür

yılma

Üye
Üye
E devlette kayıt yok yazısı yazmaya devam ediyor

memo51

Üye
Üye
Bizimde gözükmüyo kayıt bulunamadı diyo

sekobaba

Üye
Üye
bende de kayıt yok yazıyor

dünde bi kadın geldi aile bakanlığından deyip annemden tc numarasını aldı gitti acaba sistemleri mı çöktü

yılma

Üye
Üye
Bayram yaklaştı e devlette halen kayıt yok yazıyor

okatur

Üye
Üye
Cep telefonundaki E Devlet programından bakılmıyor pc den görünür bakım parası bilgileri yada açarsın googleyi oraya e devlet yazıp web sitesi üzerinden girersen de görürsün bakım parası ayrıntılarını
Umarım anlamışsınızdır, Android sistemli cep telefonlarında e devlet programı üzerinden göremezsiniz...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yılma

Üye
Üye
Cep telefonundaki E Devlet programından bakılmıyor pc den görünür bakım parası bilgileri yada açarsın googleyi oraya e devlet yazıp web sitesi üzerinden girersen de görürsün bakım parası ayrıntılarını
Umarım anlamışsınızdır, Android sistemli cep telefonlarında e devlet programı üzerinden göremezsiniz...

Saden pcden giriyorum e devlete halen kayıt bulunamadı yazıyor

okatur

Üye
Üye
Yılmaz bey ödemeyi çektikten sonra bir dahaki para yatana kadar kayıt bulunamadı yazar çünkü para daha gönderilmemiş bakanlıktan normal bir durum yani

bahar hatsever

Üye
Üye
Hala kayıt yok mu yazıyor e devlette

Tekerlekli Sandalye