Ehliyet kodları engelli araç alımı

m.ada

Üye
Üye
Merhaba kardeşimin ortopedik raporu var İstanbul'da bir bayiden araç almak istiyoruz. Vergi Dairesi raporunuzu da bir sorun yok dedi Ön görüşme yaptık.ehliyet kodlarımız 10.2 78 102 42.01 42.03 42.05 42.06 01.01 101 102 103.03 47 64...
Fakat aparatçı 42.03 yaparım diyor ama dosyanız geri döner diyor.
Çok arada kaldık aparatı yaptırsak mı yaptırmasak mı bilgi verirseniz seviniriz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
42.03. Yan görüş sağlayan ek iç cihaz anlamına geliyor. Neden geri dönecekmiş onu anlamadım.

m.ada

Üye
Üye
Sağ el bilek hareket ettiremiyor ve yine sağ bas parmak hareket ettiremiyor doku sinir kaybı ve açık el yarası....
Raporumuz %50 gözle ilgili sıkıntılarımızı da yazdım.
Yanı diyorki ben gözle alakalı ek cihazi yaparım ama el ile ilgili aparat yazılmamış bu dosya vergi dairesinden geri döner
Sonuçta bu bir maliyet O yüzden arada kaldık

İsen Buga

Üye
Üye
42.03. Yan görüş sağlayan ek iç cihaz anlamına geliyor. Neden geri dönecekmiş onu anlamadım.
İkinci ayna bu. Yada Gerekirse yan kamera koyabilir. İkinci ayna takabilir vergi dairesinden sıkıntı çıkmaz. Kardeşimiz Monoküler olduğu için gözü olmayan tarafı rahat görecek şekilde ayna konulması anlamına geliyor. dikiz aynası altına ikinci ayna koymak gibi.

m.ada

Üye
Üye
Vergi dairesine evraklarımızı götürdük bir sorun gözükmedi Fakat bu aparatçı neden bu kadar geri döner Bu dosya diyor ben anlamış değilim.
Zaten sürekli raporumuz var ömürboyu olan.
Sonuçta sağ el olduğu için otomatik şartı var.
Ehliyet kodları için de çok yeni Sağlık kuruluna ve komisyona girdi yeni aldık Biz bu kodları ehliyet değişti ve ilk raporuyla da uyumlu

m.ada

Üye
Üye
İkinci ayna bu. Yada Gerekirse yan kamera koyabilir. İkinci ayna takabilir vergi dairesinden sıkıntı çıkmaz. Kardeşimiz Monoküler olduğu için gözü olmayan tarafı rahat görecek şekilde ayna konulması anlamına geliyor. dikiz aynası altına ikinci ayna koymak gibi.

El ile alakalı geri döner diyor. Raporumuzda kodlarımız da güncel

Tekerlekli Sandalye