Ek 1500 TL yardım

okatur

Üye
Üye
evet muhtemelen öyle benim de bu gün akşam üstü vakıftan 2 koli gıda yardımı
yahuuu bana neden gelmiyor üzerimde sadece 2022 maaşı ve 120 de 1 i 576 tl olan araba var siz nasıl başvuru yaptınız

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bugün bir kaç yerde duydum ve okudum 1500 TL ye kadar evde bakım aylığı alanlara ek bi yardım veriliyormuş bilgisi olan var mı ve e-devlete bakıma ihtiyacı olan engelliler evde bakım talepleri diye sayfa açılmış başvuruda bulunan dönüş alan var mı ?
evet e devlette öyle bir sayfa açılöış fakat benim kinde yeni başvuru yapılamıyor ilk müracat tarihi 2007 de başvuru numarasıyla görünüyor sadece başka bişey yok, sizin ilk müracatınız görünmüyormu orada ?

Elif altin

Üye
Üye
evet e devlette öyle bir sayfa açılöış fakat benim kinde yeni başvuru yapılamıyor ilk müracat tarihi 2007 de başvuru numarasıyla görünüyor sadece başka bişey yok, sizin ilk müracatınız görünmüyormu orada ?
Oraya basvursak eve gelip bakiyorlarmi

serbetcimehmet

Üye
Üye
Oraya basvursak eve gelip bakiyorlarmi
bakın ben baş vuru yapmadım , e devlette bu sayfa açılınca baktım yeni başvuru yok sadece 2007 de ki ilk baglandıgı başvuru görünüyor ben de diyorum ki sizin ilk baş vurunuz görünmüyormu o sayfa da ?
alanlara basvuru yapma secenegi yok sanırım en azından bende böyle görünüyor belki hiç başvuru yapmamıs yada yeni ilk alacaklara basvuru yapma secenegi bulunuyordur, sizde nedir durum ?

Timsah

Üye
Üye
Benim oğlumun e devletinde de sizin gibi görünüyo 2008 tarihinde basvuru gözüküyor bakim maaşına muracat edicekler için bence o sayfa

bakın ben baş vuru yapmadım , e devlette bu sayfa açılınca baktım yeni başvuru yok sadece 2007 de ki ilk baglandıgı başvuru görünüyor ben de diyorum ki sizin ilk baş vurunuz görünmüyormu o sayfa da ?
alanlara basvuru yapma secenegi yok sanırım en azından bende böyle görünüyor belki hiç başvuru yapmamıs yada yeni ilk alacaklara basvuru yapma secenegi bulunuyordur, sizde nedir durum ?
İşte böyle çıkıyor baş vurdum devam et dedidigim de aynı tekrar tekrar bu yazı çıkıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-05-04-24-12-608.jpg
    Screenshot_2023-06-05-04-24-12-608.jpg
    359.5 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_2023-06-05-04-24-41-784.jpg
    Screenshot_2023-06-05-04-24-41-784.jpg
    414.3 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleme:

serbetcimehmet

Üye
Üye
İşte böyle çıkıyor baş vurdum devam et dedidigim de aynı tekrar tekrar bu yazı çıkıyor.
arkadaşım bakım orada 2 adet sayfa var sizin resmini attığınız kurum müracatı ve diğeri de benim size resmini attığım siz benim buradan müracat edin dediğime başvuruda bulununuz ,

1, sizin müracat ettiğiniz kurum başvurusunda bende çıkan
2. benim sayfadan görünen diğer açılan sayfa ben buradan yeni müracatta bulanamıyorum, siz buradan müracat etmeyi deneyin

arkadaşım bakım orada 2 adet sayfa var sizin resmini attığınız kurum müracatı ve diğeri de benim size resmini attığım siz benim buradan müracat edin dediğime başvuruda bulununuz ,

Ekli dosyalar

• kurum başvurusu.png
    kurum başvurusu.png
    245.2 KB · Görüntüleme: 129
  • diğer başvuru.png
    diğer başvuru.png
    176.9 KB · Görüntüleme: 120

aslanaysun

Üye
Üye
Bende engellilere yönelik 1500tl yardımı için başvurmak istiyorum fakat kızım engelli ve ben başvuru yapamıyorum raporunuz yoktur diyor. Çocuklarımız için nasıl yapıcaz bilgilendirir misjnizin lütfen

2. benim sayfadan görünen diğer açılan sayfa ben buradan yeni müracatta bulanamıyorum, siz buradan müracat etmeyi deneyin

Tm çok tsedrim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-06-01-30-20-946.jpg
    Screenshot_2023-06-06-01-30-20-946.jpg
    224.1 KB · Görüntüleme: 99

serbetcimehmet

Üye
Üye

ne yaptın, başvuru yapabildiniz mi ?

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Bu paraya nasıl başvuru yapılıyor anlamadım ben bilen biri aydinlatabilir mi beni acaba

mt_44

Üye
Üye
Öyle bir başvuru henüz yok. Üstelik başladığında 1500 de değil duruma göre değişecek. Örneğin 200 TL den tutun 4 bin 5 bin TL ye kadar destek verilecek toplam geliri asgari ücretin altında kalara tabi Ama başlamadı daha.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bu paraya nasıl başvuru yapılıyor anlamadım ben bilen biri aydinlatabilir mi beni acaba
yukarda 2 adet link paylaştim kurum talepleri değil de diğerinden e devlet üzerinden
Öyle bir başvuru henüz yok. Üstelik başladığında 1500 de değil duruma göre değişecek. Örneğin 200 TL den tutun 4 bin 5 bin TL ye kadar destek verilecek toplam geliri asgari ücretin altında kalara tabi Ama başlamadı daha.
ve zaten evde bakım yardımı alıyorsanız ben başvuruya gerek kalacagını düşünmüyorum sistem zaten görüy

okatur

Üye
Üye
Bende bakım parası devam ediyor ve başvuru düğmesi yok sayfada 1500 tl ne alaka anlamadım bakım parasından ayrımı veriliyor

aslanaysun

Üye
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 9899
e devlette dediğiniz açilan sayfada benim bu gördükleriniz var ben herhangi bir talepte bulunmadım
Bizim raporumuz cozger raporu ve rapor numarası engel oranı istiyor ama bu raporda yazmıyor rapor numarası da oradaki sorulan yerde on hane istiyor ama rapor numaramız daha uzun ne yapacağımı bilemedim.yardimci olursanız sevinirim

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bizim raporumuz cozger raporu ve rapor numarası engel oranı istiyor ama bu raporda yazmıyor rapor numarası da oradaki sorulan yerde on hane istiyor ama rapor numaramız daha uzun ne yapacağımı bilemedim.yardimci olursanız sevinirim
baglı oldugunuz sydv gidin yada arayın yol gösterirler

Tekerlekli Sandalye