EKPSS Sınavı için istenen belgeler nedir?

Sulhi

Üye
Üye
Arkadaşlar engelli memur seçme sınavı için hangi belgeler isteniyor? ben ilkokul mezunuyum bi arkadaşımda lise mezunu ikimiz içinde farklı belgelermi gerekli yoksa ilk okul, lise, üniversite mezunları için aynı belgelermi gerekli? Eğer değilse lütfen lise ve ilkokul mezunları için gerekli belgeleri yazarmısınız?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gerek EKPSS sınavı gerekse EKPSS kura başvurularının nasıl olacağı, hangi belgelerin gerektiği sınav kılavuzunda netlik kazanır. EKPSS 2014 ağustos ayında yapılacak. Dolayısıyla yakın bi zamanda sınav klavuzu yayınlanmaz. Yanlış hatırlamıyorsam 2012 ÖMSS sınavından 2-3 ay önce sınav klavuzu yayınlanmıştı. Şimdide öyle olur. Zaten sınav klavuzu yayınlanır yayınlanmaz sitemizde duyuruda yapılır....

hayatyasak

Üye
Üye
dört gözle bekliyorum halil bey ne zaman kayıt tarihini de bekliyorum ben ilk defa gireceğim ...

derderbo

Üye
Üye
dört gözle bekliyorum halil bey ne zaman kayıt tarihini de bekliyorum ben ilk defa gireceğim ...
iİlkokul mezunları için ilkokul diplomamnız yüzde 40 ve üstü raporunuzun aslıyla birlikte kura için kayıt yaptıracaksınız.Ancak şuan için başvuru klavuzunu bekleyin

Tekerlekli Sandalye