elektrik desteği ödemeniz hazırdır

Elektrik desteği ödemesine nasıl basvurabilirim acaba başvurmak için hangi evraklar gerekli nereye başvuruluyor bilgilendirirmisiniz lütfen
eletrik abonesi üzerinize yada evdeki kişide olabilir bağlı bulundugun sydv gitmem lazım kardeşim

Elektrik desteği ödemesine nasıl basvurabilirim acaba başvurmak için hangi evraklar gerekli nereye başvuruluyor bilgilendirirmisiniz lütfen
İl merkezlerde valilik binasında ilçelerde ise kaymakamlık binalarında yer alan sosyal ardımlaşma ve dayanışma vakfına müracaat ediniz.

Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden

Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden
Evde bakım maaşı alanlar için devlet sgk ödemeyecek, bu konuda baskılar artınca devlette bakım yapan kişinin sgk lı çalışmasına olanak sağladı, kişi hem hastasına bakım yapabilecek hemde günde 8 saatlik bir iş hayatı olabilecek.

benim elektrik kapalı siteden birinin 260 tl e kadar ödesem bana yollasa 250 lira valla çok sevaba girersiniz hem benim hakkım yanmaz cepden bi liea çıkmadanda bana yardım etmiş olursunuz
eğer bu iyiliğide yapan çıkmazsa parasını istemeden 260 liralık faturasını öderim birinin

sadece abone no yazıcak bana 2 saniyede ödüyeceğim ben çok basit.

mesaj kutumda bildirim var tıklıyom bişey yok kullandığım tarayıcıdanmı ne biri bişi yazdıysa buraya yazsın lütfen faturasını ödetip 250 yolluyacak varsa 5467924097 numaram ufak bi iyilik 2 sanitede internetten öderim

Geri