elektrik desteği ödemeniz hazırdır

mert

Üye
Üye
Elektrik desteği ödemesine nasıl basvurabilirim acaba başvurmak için hangi evraklar gerekli nereye başvuruluyor bilgilendirirmisiniz lütfen
eletrik abonesi üzerinize yada evdeki kişide olabilir bağlı bulundugun sydv gitmem lazım kardeşim

septik

Editör
Editör
Elektrik desteği ödemesine nasıl basvurabilirim acaba başvurmak için hangi evraklar gerekli nereye başvuruluyor bilgilendirirmisiniz lütfen
İl merkezlerde valilik binasında ilçelerde ise kaymakamlık binalarında yer alan sosyal ardımlaşma ve dayanışma vakfına müracaat ediniz.

okatur

Üye
Üye
peki benim destek miktarı neden 43 tl azaltıldı nedenini bilen varmı acaba

okatur

Üye
Üye
eğer 2022 veya evde bakım alıyorsan başvurmana gerek yok otomatik olarak eklenir hesabınıza

veli 1500

Üye
Üye
Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden

septik

Editör
Editör
Ya arkadaşlar benim sorum olacak sepatik bey evde bakım maaşı sigortalı yapacaklardı bakıcıya pirim yatıracaktı bu devlet ne oldu yılardır bekliyoruz yokmu bir haber teşkkür ederim şimdiden
Evde bakım maaşı alanlar için devlet sgk ödemeyecek, bu konuda baskılar artınca devlette bakım yapan kişinin sgk lı çalışmasına olanak sağladı, kişi hem hastasına bakım yapabilecek hemde günde 8 saatlik bir iş hayatı olabilecek.

nasip

Üye
Üye
elektrik faturalarınızı indirimli şekilde ptt ye gitmeden e devlet üerinden bu lınkten ödeye bilirsiniz çok büyük kolaylık

qxqxqx

Üye
Üye
elektrik faturalarınızı indirimli şekilde ptt ye gitmeden e devlet üerinden bu lınkten ödeye bilirsiniz çok büyük kolaylık
teşekkür bunu görmemiştim ödedim

qxqxqx

Üye
Üye
benim elektrik kapalı siteden birinin 260 tl e kadar ödesem bana yollasa 250 lira valla çok sevaba girersiniz hem benim hakkım yanmaz cepden bi liea çıkmadanda bana yardım etmiş olursunuz
eğer bu iyiliğide yapan çıkmazsa parasını istemeden 260 liralık faturasını öderim birinin

sadece abone no yazıcak bana 2 saniyede ödüyeceğim ben çok basit.

qxqxqx

Üye
Üye
mesaj kutumda bildirim var tıklıyom bişey yok kullandığım tarayıcıdanmı ne biri bişi yazdıysa buraya yazsın lütfen faturasını ödetip 250 yolluyacak varsa 5467924097 numaram ufak bi iyilik 2 sanitede internetten öderim

Özge52

Üye
Üye
mesaj kutumda bildirim var tıklıyom bişey yok kullandığım tarayıcıdanmı ne biri bişi yazdıysa buraya yazsın lütfen faturasını ödetip 250 yolluyacak varsa 5467924097 numaram ufak bi iyilik 2 sanitede internetten öderim
Sende burayı sydv sandın

Tekerlekli Sandalye